Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 8092 razy)
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« : Październik 27, 2008, 17:44:19 »

Mam na imię Kaśka, jakkolwiek wiele osób mówi do mnie Fru Mrugnięcie Mieszkam sobie w Krakowie i oto dojrzałam Mrugnięcie Mianowicie dojrzalam do decyzji, abyśmy wreszcie przyhołubili sobie z mężem psiaka.

Nie wiem czy mi wypada się tutaj panoszyć, jako nieposiadaczce beardeda.. ale to już tak niedłuuuugoooo Duży uśmiech najprawdopodobniej 22 listopada albo coś koło tego będziemy dumnymi przyjaciółmi chłopczyka z Amberose. Jeśli przebijemy się przez ogromny kordon otaczających go fanów, będzie to MMFeel Mrugnięcie

Niniejszym udaję się w otchłanie forum, aby przebić się przez większość interesujących mnie wątków - czyli wszystkie Duży uśmiech

pozdrawiam
Fru
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #1 : Październik 27, 2008, 20:02:27 »

Witamy na forum  Chichot

Zapraszamy do czytania i zadawania pytań - zawsze ktoś na nie odpowie.
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #2 : Październik 27, 2008, 20:31:57 »

Witamy, witamy Chichot Forum jest dla milosnikow, a nie tylko wlascicieli, wiec "panoszyc" moze sie kazdy, kto tylko ulegl urokowi beardie Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 27, 2008, 20:36:50 »

Witam Cię serdecznie, tak to prawda jestem wielką fanką Feela  Duży uśmiech  Ale i tak zapraszam Cię serdecznie do lektury naszego forum. Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Październik 28, 2008, 11:53:58 »

Babcia z rodzinką też wita :-) czyli cała rodzinka Smartness (Cherry)  Duży uśmiech panosz się, pytaj, rozpychaj, od tego to miejsce jest. Powodzenia.
Zapisane

DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 28, 2008, 11:58:02 »

Witaj Fru!
Wygląda na to, że w naszych domach zamieszka rodzeństwo  Duży uśmiech
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #6 : Październik 28, 2008, 18:39:47 »

Witaj Fru!
Wygląda na to, że w naszych domach zamieszka rodzeństwo  Duży uśmiech

Już się cieszę, zwłaszcza że mamy niedaleko Mrugnięcie Krysia miała taki pomysł, że może kiedyś zrobimy sobie jakiś zlocik rodzinny Mrugnięcie

A w ogóle to chciałam powiedzieć, że Pandusia jest absolutnym cudem Uśmiech Zaraz po Feelu Mrugnięcie

ściskam
Fru
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 28, 2008, 19:43:04 »

A tak, tak... ja też coś słyszałam (tzn czytałam  Mrugnięcie) na temat "obiadków rodzinnych"  Duży uśmiech
No oczywiście, że Panda jest CUDEM, w końcu ją sobie wymarzyłam  Mrugnięcie Co do tego czy zaraz po Feelu czy równocześnie - to może zaczekajmy z chwaleniem by innym nie było żal  Język
Strasznie Wam zazdroszczę spotkania z maluszkami...
Gdybyście mieli jakieś fotki młodych to proszę nie zatrzymujcie ich dla siebie i pokarzcie nam!!!
Zapisane
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #8 : Październik 28, 2008, 22:48:04 »

Gdybyście mieli jakieś fotki młodych to proszę nie zatrzymujcie ich dla siebie i pokarzcie nam!!!
Ależ proszę, częstujcie się do woli Duży uśmiech
http://picasaweb.google.com/Aneirin.Bard/Kluseczkowie#

i z góry uprzedzam że jak tylko bedę miał okazję to zrobię ich więcej  Duży uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #9 : Październik 29, 2008, 06:47:16 »

a róbże, rób!!!! dużo, jak najwięcej!!! to najsłodszy moment... Dziękuję, to wspaniały prezent na dobry początek dnia  Chichot
Zapisane

Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #10 : Październik 29, 2008, 11:57:49 »

Każdy moment jest słodki. Duży uśmiech Nasza miłość do Birdołków [swoją drogą fajne określenie] zaczęła się od Coleen i rozkwitła jak ww "nadzorowała" budowę rekonstrukcji chaty kładąc się zawsze w "najfajniejszym" miejscu czyli w wykopie, na pryzmie ziemi, tuż pod ścianą, pod nogami piłującego drewno. Bo jakże wspaniale jest się przymierzyć do każdej jamy, dać opruszyć trocinami, wetrzeć w siebie nieco czarnoziemu Chichot
Efektem tej miłości było to że znacznie więcej zdjęć ma Coleen niż my, no i oczywiście dokumentacja chaty też "nieco" ucierpiała Duży uśmiech
dowody poniżej:
http://www.celtica.pl/celtyckachata/?show=8
http://www.celtica.pl/celtyckachata/?show=12
http://www.celtica.pl/celtyckachataII/?show=3
http://www.celtica.pl/celtyckachataII/?show=20

miłego dnia wszystkim Duży uśmiech

 
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #11 : Październik 29, 2008, 12:54:11 »

Cześć Kasiu i Michale Uśmiech
witajcie w gronie miłośników pluszaków  Duży uśmiech
prawda, że te cudowne stwory potrafią poruszyć, wzruszyć i rozśmieszyć? Uśmiech
życzę Wam wspaniałego życia z prześlicznym Feelem [co za przystojniak!], dużo radochy i jak najmniej trosk!
Beardedy są super inteligentne, czasami mam wrażenie że mój młody sam się wychowuje i wie co mu wolno a co nie.....

ostatnio doszłam do wniosku, że posiadanie Birdoła uzależnia.. jak tatuaż: masz jeden,a za chwilę chcesz mieć kolejny Mrugnięcie

Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #12 : Październik 29, 2008, 19:54:47 »



ostatnio doszłam do wniosku, że posiadanie Birdoła uzależnia.. jak tatuaż: masz jeden,a za chwilę chcesz mieć kolejny Mrugnięcie



Uprzedzałam, uprzedzałam.... hi, hi  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #13 : Październik 30, 2008, 19:15:46 »

Uprzedzałam, uprzedzałam.... hi, hi  Duży uśmiech
He he coś w tym jest moja żona też coś mówiła o zakupie drugiego Birdołka ale po większych przemyśleniach stwierdziliśmy, że nie mamy warunków na dwa pieski.
Nie sztuką jest kupić pieska, sztuką jest go dobrze prowadzić i kochać przez całe jego życie
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
daisy
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 203



« Odpowiedz #14 : Październik 31, 2008, 07:36:51 »

Pod ostatnim zdaniem się podpisuję Duży uśmiech
Chyba, każdy patrząc na kolejne mioty się ma na malucha ochotę, ale w przypadku psa trzeba mysleć głową a nie sercem.

A tak w ogóle to witam serdecznie nowych użytkowników Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

anyezja niire warszawa gom kwiaty