Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kłaniam się nisko :D  (Przeczytany 4267 razy)
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« : Październik 28, 2008, 18:44:00 »

Witam,

Na imię mam Michał, choć przeważnie moi znajomi mówią do mnie bard. Chichot
Jestem mężem Fru, więc upodobania psowe i beardedzie mamy takie same Chichot które swój poczatek mają w zawarciu znajomości z Coleen [Beardedem naszego dobreko kolegi].

Nie mogę się doczekać aż w końcu Beardedzie cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon zamieszkają pod naszym dachem.

pozdrawiam
Zapisane
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #1 : Październik 28, 2008, 19:06:34 »

Witamy, witamy. Widzę, że nie będziemy już z Piotrkiem tacy "samotni" na wystawach  Chichot
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 28, 2008, 19:34:17 »



Nie mogę się doczekać aż w końcu Beardedzie cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon zamieszkają pod naszym dachem.

pozdrawiam
Witaj Michale, mam dla Ciebie info Mrugnięcie Nie tylko Ty nie możesz się doczekać  Duży uśmiech
Co do wystaw... tam się nie spotkamy, ale "pracujemy" z Fru nad wspólnym szkoleniem, więc... do zobaczenia na szkoleniu  Mrugnięcie
Zapisane
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 28, 2008, 22:12:14 »

Witamy, witamy. Widzę, że nie będziemy już z Piotrkiem tacy "samotni" na wystawach  Chichot

Chętnie dołączę do "samotnego" duetu, przekształcając go w trio Chichot
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #4 : Październik 28, 2008, 22:37:31 »

I ja witam serdecznie Uśmiech Dla niewtajemniczonych napisze tylko, ze swiat jest maly, a Coleen, o ktorej pisze Michal to siostra mojego pierwszego beardie - Tytusa (Cup of Tea z Mondeo).

Chętnie dołączę do "samotnego" duetu, przekształcając go w trio Chichot

Mam pewne obawy... Zdzisiu z Piotrkiem już w duecie sa nie do zniesienia, az strach pomyslec, co sie bedzie dzialo, gdy powstanie trio Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Październik 29, 2008, 06:50:06 »

Ojejka! rodzinka się rozrasta!

a Zdzisiu... Piotrek... no cóż, może ten trzeci + mały dzidziuś do opieki (Iwonko, w końcu ktoś musi się dzieckiem zająć gdy Ty będziesz wystawiała Birdoły) ich troszeczkę wyciszy... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech przynajmniej dziecko nie będzie znudzone a po takim spotkanku... będzie spało 3 dni hi, hi, hi
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

niire gom brygadaszarika gl-life fanklubklasycznychaut