Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy i pozdrawiamy!  (Przeczytany 9775 razy)
Mavi
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 57


« : Listopad 16, 2008, 22:19:40 »

Mamy na imię Ania, Jacek, Mateusz i Bartosz. Już niedługo zamieszkamy pod wspólnym dachem z birdołkiem, który póki co ma na imię Wonder.
Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować za ogrom bardzo pożytecznych informacji na temat rasy, które uzyskaliśmy na tym forum. Dzięki nim wybór padł na Bearded Collie, a nie na Briarda, który był pierwotnie brany pod uwagę.

Pozdrawiamy!!!
Zapisane
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #1 : Listopad 17, 2008, 06:38:28 »

Witamy serdecznie nowych "zakręconych" na punkcie beardie  Chichot

A swoją drogą briard z beardie bardzo ładnie się komponuje i świetnie się uzupełnia (szczególnie na spacerach)  Duży uśmiech
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 17, 2008, 07:17:27 »

Witamy na forum! Ciesze sie, ze do nas dolaczyliscie. Mam nadzieje, ze bedziecie tu czestymi goscmi (oczywiscie wraz z Wonderem) Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Listopad 17, 2008, 08:05:30 »

Witamy i my, czyli cała rodzinka Smartness  Duży uśmiech

Miło że znaleźliście tu użyteczne informacje, jakkolwiek, pytajcie, pytajcie, pytajcie a my postaramy się pomóc  Chichot

no i chwalcie się maluszkiem, bo każdy z nas, z przyjemnością czyta takie wątki Chichot

pozdrawiamy,
Zapisane

daisy
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 203



« Odpowiedz #4 : Listopad 17, 2008, 09:47:32 »

Witam serdecznie. Z beardołka będziecie bardzo zadowoleni, a i widzę trafiliście na pięknego kawalera, który już za młody zdobył masę fanek Uśmiech
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #5 : Listopad 17, 2008, 14:41:28 »

I ja witam - przyszła właścicielka Feela [jego nowe imię to Skrawek]. Cieszę się, że do nas dołączyliście. Jeśli można spytać - skąd jesteście? My mieszkamy w Krakowie i powoli zaczynamy knuć spotkania rodzinne, chociaż maluchy jeszcze nie zostały rozdzielone Mrugnięcie

A z Wonderka na pewno będziecie bardzo zadowoleni - jest cudownym maluchem. Zaraz po Feelu Duży uśmiech

ściskam
Fru
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #6 : Listopad 17, 2008, 15:50:01 »

Witam i ja [druga połowa Fru Duży uśmiech] na forum Birdołkowym
Gratulacje z okazji wyboru Wondera.
Życzę wielu wspaniałych chwil z "kudłaczem", a jeślil mieszkacie w okolicy Krakowa to zapraszamy na "rodzinny" spacer.
Zapisane
Mavi
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #7 : Listopad 18, 2008, 20:50:58 »

Dziękujemy za tak miłe powitanie. Cieszymy się tym bardziej, że oprócz nowego, kochanego domownika zyskujemy całe grono przyjaznych i serdecznych ludzi. Dobrze mieć świadomość, że w razie jakichkolwiek problemów (oby ich było jak najmniej  Uśmiech ) zawsze możemy na Was liczyć. Na razie obkładamy się "mądrymi" książkami i próbujemy teoretycznie przygotować się na przyjęcie psiaczka. Mamy nadzieję, że w tym ważnym dniu (i później) będziemy umieli stanąć na wysokości zadania i stworzyć mu wspaniały dom. Jeśli chodzi o nasze miejsce zamieszkania to są to Tychy, a więc całkiem niedaleko i myślę, że wpólny spacerek może być całkiem realny.
Powodzenia dla wszyskich nowych właścicieli birdołków!!! Duży uśmiech 
Zapisane
daisy
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 203



« Odpowiedz #8 : Listopad 18, 2008, 21:02:14 »

Jak ja Wam zazdroszczę tych rodzinnych planów spotkaniowych Mrugnięcie Rodzeństwo Vegi rozjechało się po świecie i tylko jedna siostrzyczka również w stolicy zamieszkała, niestety chyba nie zarejestrowana na forum i kontaktu z nią brak Smutny
No nic, niech Wam się maluch dobrze chowa Uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #9 : Listopad 19, 2008, 09:47:02 »

Kochana Daisy, jeśli szukasz kontaktu z Birdołkami, i chętnie rodzinnego, to mieszka w Warszawie Smart i pod Warszawą Masza, jeśli tylko chcesz, podam Ci do nich namiary wiadomością prywatną, na pewno się ucieszą  Chichot
Zapisane

daisy
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 203



« Odpowiedz #10 : Listopad 19, 2008, 09:51:48 »

Z chęcią Uśmiech Narazie jedynym birdołkiem, z którym mamy kontakt jest Maja od Olgi.
Zapisane
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #11 : Listopad 19, 2008, 13:36:43 »

Bardzo sie ciesze ze przyszli wlasciciele moich pociech loguja sie na forum! Ja jak sie wreszcie dorobie internetu w domu tez mam nadzieje byc tu czestszym gosciem! Witam serdecznie rodzinke Wondera, Skrawka i Pandy! Mam nadzieje, ze rodzinki Prouda i Leny tez tu trafia! Zaczynam sie juz smucic z powodu rozstania z maluchami, ale ciesze sie, ze trafiaja do takich domow i mam nadzieje ze bede mogla poprzez forum sledzic ich poczynania. Mam nadzieje rowniez, ze na te rodzinne spotkania mame tez zaprosicie Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2008, 14:16:17 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #12 : Listopad 19, 2008, 14:49:37 »

Mam nadzieje rowniez, ze na te rodzinne spotkania mame tez zaprosicie Duży uśmiech

Ależ oczywiście!! Co to by było za spotkanie rodzinne bez Ciebie i Cherry Chichot
W sumie to może się przerodzić w spotkania ogólno birdołkowe, Chichot wczoraj na Focha, Fru wypatrzyła z samochodu jakiegoś młodego [lub ostrzyżonego] birdołka, więc w Krakowie jest nas więcej! Chichot
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #13 : Listopad 20, 2008, 19:14:20 »

Szczecińskie Beardołki i nie tylko witają na forum.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #14 : Listopad 21, 2008, 19:02:34 »

Rodzinka Prouda także wita i pozdrawia. 
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2008, 20:44:46 wysłane przez Tyta » Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

warszawa asfk69 fanklubklasycznychaut kwiaty brygadaszarika