Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Piotrek wita  (Przeczytany 11804 razy)
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #15 : Luty 18, 2009, 12:23:29 »

Po prostu trafiliscie nie na ta wystawe (czytaj: nas tam nie bylo Mrugnięcie)...

Racja. Musicie trafić na wystawę gdzie jesteśmy MY, szampan, ciacho i znowu MY.   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #16 : Luty 18, 2009, 13:15:46 »

Po prostu trafiliscie nie na ta wystawe (czytaj: nas tam nie bylo Mrugnięcie)...

nie no, żeby nie ujmować: była Gosia i Aneta i Dagmara i nawet Biedruszczak nam mignął więc towarzystwo bardzo godne Uśmiech wino też było, później  Duży uśmiech i bigos MNIAM! tylko te tłumy... no i sam fakt że Piniu nie był wystawiany więc większość czasu po prostu łaziliśmy dookoła podziwiając jedne psiaki i nabijając się z innych [pudle były pierwsza klasa!  Duży uśmiech]. i ta kupa ostentacyjna pacnięta na środku hali przez młodego  Z politowaniem
ale ale.... jeśli Ola pozwoli to może udałoby się zrealizować wątek Wakacje 2009...?   Uśmiech
 
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #17 : Luty 18, 2009, 13:41:24 »

nie no, żeby nie ujmować: była Gosia i Aneta i Dagmara i nawet Biedruszczak nam mignął więc towarzystwo bardzo godne Uśmiech

Towarzystwo oczywiscie jak najbardziej godne, ale... gdyby moj Piotrek na swojej drodze nie spotkal Zdzisia, pewnie nie jezdzilby tak chetnie na wystawy, bo na poczatku baaardzo go nudzily. Wiec moze warto jednak poznac Twojego Piotrka z duetem (Zdzichu + Tygrysek), a wlasciwie to juz chyba trio, jesli deklaracje Aneirina byly na powaznie  Z politowaniem No i jeszcze jedno: wystawy na otwratej przestrzeni, jesli pogoda dopisuje i miejsce jest OK potrafia byc naprawde przyjemne. Ja za halowymi tez nie za bardzo przepadam.

jeśli Ola pozwoli to może udałoby się zrealizować wątek Wakacje 2009...?   Uśmiech

Mysle, ze Ola, jako zadeklarowana jeszcze przed urodzeniem psiara, pozwoli Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 13:42:55 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #18 : Luty 18, 2009, 14:16:13 »

Wiec moze warto jednak poznac Twojego Piotrka z duetem (Zdzichu + Tygrysek), a wlasciwie to juz chyba trio, jesli deklaracje Aneirina byly na powaznie  Z politowaniem
Były na poważnie, choć co do wystaw to Kudłacz ma tez coś do powiedzenia Chichot [będziemy testować na najbliższej wystawie zachowanie zwierzęcia]
Co do towarzystwa "wujka" Zdzicha i Tygryska, to ja zawsze chętnie się dołączę  [z zabawkami do rzucania i nie tylko] Chichot
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #19 : Kwiecień 28, 2009, 16:45:59 »

W sumie to nie mogłam się powstrzymać, tak? Chichot

Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 29, 2009, 06:37:22 »

He, he - dobre, usmialam sie setnie Uśmiech Niestety musi poczekac do wieczora az Tygrysek wroci z pracy.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

anyezja fanklubklasycznychaut moloromme gl-life warszawa