Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zabawki dla szczeniąt  (Przeczytany 2533 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« : Marzec 27, 2010, 13:37:33 »

Znalazłam coś przypadkiem, przypadło mi do gustu i... okazało się hitem! dla moich maluchów!
Dziewczynkii super podjęły zabawę, zaciekawiło je, starały mi się zabrać z rąk zabawkę i nareszcie chętniej i bardziej zaborczo ciągnęły ją. Jak im ją dałam na chwilę aby wspólnie poprzeciągały się tą zabawką - miały kilka chwil uciechy. Potem znowu zabrałam, znowu razem, jedna za jeden koniec druga za drugi... no i odkrycie, że z dwóch części zrobiła się jedna którą można wyciągnąć i znowu są dwie!  Duży uśmiech

Pomyślałam sobie, że dla ewentualnie zwiększenia bodźca, mogę w woreczek schować smakołyka...

Tę zabawkę rezerwuję do zabaw tylko ze mną, i jest naprawdę godna polecenia. To pierwsze kroki ku temu, by psiak bawił się ze mną, a nie tylko wzajemnie i z innymi psami, poza tym do freesbee które mi się marzy.

zobaczcie jak wygląda:
http://www.petstages.pl/resources/img_d/232_154.jpg

http://www.petstages.pl/dog.php?id=21

Piłkę można włożyć do woreczka, końcówkę sznureczka wystawić, i jest punkt zaczepienia, za co szczeniak wyciąga piłeczkę z woreczka.
Woreczek jest obszyty naokoło grubym szwem, tworzy takie niby freesbee, że łatwo to chwycić i za to ciągnąć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2010, 13:41:26 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 27, 2010, 19:12:47 »

Ta firma ma fantastyczne zabawki, moje ostatnie szczeniaczki miały taka ośmiorniczkę - ciągnięcie za różne końce było fantastyczna zabawą dla kilku
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 29, 2010, 17:24:01 »

Ta firma ma fantastyczne zabawki, moje ostatnie szczeniaczki miały taka ośmiorniczkę - ciągnięcie za różne końce było fantastyczna zabawą dla kilku

Potwierdzam, że zabawki tej firmy są bardzo lubiane przez psy. Moje dziewczyny głównie tej firmy dostają zabawki, co prawda priorytetm jest zrobić z nich siekankę ale w końcu to ich zabawka i ich zabawa.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #3 : Lipiec 20, 2010, 09:15:38 »

Też bardzo lubię zabawki tej firmy, mają super kolory i są bardzo pomysłowe. Właśnie kupiłam przytulankę krowę, którą można podgrzać w mikrofalówce- podobno ma trzymać ciepło aż do godziny Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiegpsts wataha-farkas watachawilkow krainawollusa regteam