Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mlada Boleslav - czechy - wystawa klubowa 02.05.2010  (Przeczytany 5460 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« : Maj 03, 2010, 10:09:20 »

Nie mam jeszcze sil szukać wszystkich wynikow, ale..
GRATULACJE DLA DEEP'a!!!

ZOSTAL ZWYCIĘZCĄ KLUBU CZECH!!!

synek Rafiego wygral kl. mlodziezy, i zw. klubu ml!
Coreczka Morisa - wygrala swoja klase (chyba otwarta)!

Plindza z Dafciem, i pozostali z Polski - sliczne opisy (od nie byle kogo - David Hyde - Hodowla Natterjack) i ocenki doskonale.

Jesli cokolwiek ominelam przepraszam, wyniki i zdjecia napewno sie pkaza juz niebawem.
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Maj 03, 2010, 10:45:58 »

Dziękujemy Uśmiech.

Przyznam jestem w niebie , a jesli śnię niech mnie ktoś uszczypnie Mrugnięcie.

Stawka  - ponad 100 beardie, w kazdej klasie po kilkanaście. Plan był ładnie się pokazać, a przede wszystkim uzyskac opisy od sędziego z Anglii, hodowli z 40-letnim starzem. Wrócilismy niespodziewanie z tarczą. Monika chyba dodałaś nam ducha walki Mrugnięcie.

Dream About Deep - pierwszy raz w kl. championów - Zwycięzca Klubu. W ostatecznym wyborze konkurował z psami - Breaksea Mar di Gras i Shinubas Lound and Proud. Przyznam, że to był jego dzień, byl taki chętny, grzeczny, ślicznie biegający na luźnej ringówce - duża radość z jego wystawiania. Wygrał mam wrażenie własnie ruchem, a nabiegać sie trzeba było sporo.

Mieszkający w Czechach brat Różyczek Ever in My Heart Zwyc. Klubu Młodzieży i Najlepszy Junior . Rosie i Joy obie doskonałe, z opisami-laurkami. Rosie wybrana do czołówki z kilkunastu. 
Mama ich wszystkich, nasza pierwsza birdusia Ch Dea-Dro Katherine - Najlepsza Matka, Z Domu Etny III Najlepsza Hodowla - w reprezenacji Deep oraz maluchy Heart, Rosie, Joy. Gosiu dziękujemy za pomoc w konkurencajch hodowlanych. Dziewczynki w ringu grzeczniutkie, choc duet Joy i Maciej (wbity w marynarkę Mrugnięcie z lekkim nastawieniem - i tak się kochamy, wiec po co nam ta wystawa. Serduczko przekochany, poznaje nas, całuśnik jak Lily ze słodką buzią Rafiego.

Klasę posrednią suczek wygrała córeczka Morisa, słodka sunia. Klasę otwartą kuzynka po siostrze Lily - Z'Belong to You Kasiterit. Championy sliczna, płowa sunia z Nobility Natural Blond, która otrzymała BOB. Weterany Natterjack Jay Key.

Wystawa jubileuszowa, więc każdy zgłoszony pies dostał szczotkę z grawerem - mam zapas do czesania na kilkanaście lat, i już żadnej wymówki, by nie czesac Mrugnięcie))), bo od mezusia też dostałam w prezencie szczotkę - typ Maisona,  wiele nagród - kosmetyki, jedzenie, piękna grafika od sędziego, który jest autorem i wydawcą wielu publikacji związanych z beardie. Atmosfera pikniku, prawdziwego swieta beardie i niezapomniany widok bawiacych się razem na trawce kilkudziesięciu kłaczaków. Sędzia ogromnej kultury, ciepły, z usmiechem pochylajacy się nad kazdym psem, doskonała organizacja - słowem super i brawo Czesi!!!
Zapisane
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #2 : Maj 03, 2010, 11:08:13 »

Wielkie gratulacje !!! Duży uśmiech
Super wiadomości !!
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Maj 03, 2010, 11:55:37 »

Czesi naprawdę robią dla Beardie wiele, i coraz więcej. W połowie sierpnia kolejne wystawy z sędziami hodowcami - Wendy Hines i Althea Richardson - specjalna i kolejna klubowa. Planowane seminarium nt rasy.
Takie jak ta wystawy to ogromna przyjemność, wiedza, opisy które uczą, wskazują. Przyjemna, pikonikowa atmosfera, pełen luz. Sędziowane są psy nie ludzie, sędzia znający i kochający Beardie, więc i one poddawały mu się z przyjemnością i bez sprzeciwu. Brawo dla organizatorów.

Jestem naprawdę dumna z osiągnięć dziaciaczków Grega i jego synów. To nagroda za hodowanie :-) więc dzięki wszystkim za zgłoszenie i przygotowanie kudłaczy.

A pomoc? Daguś, przecież to bardziej niż oczywiste :-) Dałaś mi swoją ulubienicę Rosie :-) jak więc było odmówić?  Duży uśmiech słodkie, małe szczenię  Duży uśmiech
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #4 : Maj 03, 2010, 13:28:54 »

Ale super wiesci! Daga i Maciej - najserdeczniejsze gratulacje ode mnie i Tygryska Uśmiech Gratulacje rowniez dla pozostalych reprezentantow polskich beardie i ich dzieciakow Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #5 : Maj 03, 2010, 19:42:41 »

Daga wielkie gratulacje i uściski !!! Zawsze wierzyłam w urok Deepa , miziaczki dla zwycięscy.

Przesyłam gartulacje również dla pozosytałych uczestników wystawy, wielkie bvrawa!
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #6 : Maj 04, 2010, 06:31:29 »

Dziękujemy wszystkim.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Maj 04, 2010, 07:01:49 »

Dziekuje,
opis ktory dostalam dla swoich, opisy maluchow Dagmary - ucieszyly mnie, pomimo, ze nie stanely na podium. Znam psy hodowli Natterjack, i David Hyde sedziowal dokladnie tak jak widzi Beardie, i to naprawde ogromna dla mnie radosc, ze psiaki mojej hodowli i po nich - ida w dobrym kierunku, i ze otrzymuje to, co chce dostac w hodowli. Stawka byla naprawde mocna, wiele ladnych psow. Do takiego sedziego warto jechac wiele godzin, warto poczytac, co mial mi do przekazania.

Tym bardziej zostal wycalowany Greg, dostal podwojny obiadek - bo on jest sprawca wielu moich i  nie tylko moich radosci :-)
Zapisane

Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #8 : Maj 04, 2010, 08:02:06 »

Gratulacje!!! Duży uśmiech Wielkie brawa Duży uśmiech Duży uśmiech
Czekamy na stawkę i wyniki (z Pragi też).
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #9 : Maj 04, 2010, 08:15:25 »

w Pradze 2 x doskonala z 3 lokata (Plindus ostatnia za Marcy's by Bloomingdales v1 caca, cacib i  Desert Gold Kiaora)

Daffy 3ci, przedostatni.doskonaly, oststni mial chyba bdb. Nie pamietam kto przed nim, wygral brazowy pies Kiaora, on tez wziol best of day.

sorki, bylam zmeczona po podrozy i sama, nie pamietam wynikow.

na wyniki czekam na czeskiej stronie klubowej albo glenalbyn :-)
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #10 : Maj 04, 2010, 18:03:03 »

No zdecydowanie powinnam się dołozyć do obiadku Mrugnięcie. Greg oraz jego synkowie Raf i Moris zdecydowanie spisują się jako tatuśkowie. Widać wyraźnie mocny typ, który przekazują.
Osobiście też jechałam po opisy, a już wygrana u sędziego tej miary to była przysłowiowa wisienka. A co tez bardzo ważne - wystawianie u sędziego, który widać jak kocha beardie jest po prostu bardzo miłe i dla wystawcy, i psa. Nawet Maćkowi, znanemu przeciwnikowi wystaw, się podobało.
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #11 : Maj 05, 2010, 15:23:45 »

A oto Heart - drugi od lewej i cała czołówka młodzieży jesli sie nie mylę (trzeci od lewej piesek ze Szwecji, który zajął 2. miejsce).

« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 16:40:35 wysłane przez Dagmara » Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #12 : Maj 07, 2010, 07:23:42 »

Zdjecia z wystawy: http://www.beardies.cz/web/index.php?option=com_morfeoshow&task=view&gallery=1&Itemid=10&lang=cs#5467744924283155441/1
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #13 : Maj 08, 2010, 18:44:46 »

Wyniki: http://www.pespritelcloveka.cz/upload/soubory/vysledkove_listiny/vystavy/vysledky-klubovka.pdf i zdjecia: http://www.pespritelcloveka.cz/fotogalerie-detail.aspx/kv-bearded-kolii
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watachawilkow yourlifetoday polskiegpsts regteam kov