Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kynoterapia  (Przeczytany 6094 razy)
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« : Wrzesień 12, 2010, 11:51:03 »

Miśka zdała wczorej niełatwy egzamin Psa Terapeutycznego w klasie PIES PIERWSZEGO KONTAKTU
Kofi poległ na całej linii
Troche za mało sie szkolił, był zestresowany i przez to zupełnie nie był sobą
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 12, 2010, 12:05:23 »

Gratuluję  Chichot
a Kofi wymaga pewnie trochę więcej treningu  Duży uśmiech
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 12, 2010, 14:16:21 »

Chłopak młodszy, a i wiadomo chłopaki potrzebują więcej czasu. Poza tym wydaje mi się, ze gdy on jest z Misią i z Panią to chłopak jest bardzo przejęty rolą obrońcy. Osobiście Deepa ciapule na egzamin PT brałam ja - mnie mniej kocha, choc to Maciek z nim ćwiczył, i bez Daisy  - musiał się chłopak trochę odpępowić Mrugnięcie.

Gratulacje dla Miśki!!!
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 12, 2010, 19:06:38 »

Brawo dla Miski a dla Kofiego pocieszający buziak.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 12, 2010, 19:45:30 »

brawo  Chichot
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 13, 2010, 07:34:13 »

Ale fajnie, gratulujemy Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #6 : Wrzesień 13, 2010, 18:32:46 »

Gratulacje  Uśmiech
Zapisane
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #7 : Wrzesień 13, 2010, 20:24:32 »

Dziekujemy wszystkim za gratulacje,
Wygląda na to, że kynoterapia ta dla beardetow nowa dziedzina ale chyba bardzo sie do tego nadają - szczególnie te mniej żywiołowe.
Jakiś czas temu widziałem migawki z zajęć terapeutycznych w Centrum Zdrowia Dziecka i był tam beardie
Może ktoś na forum zna jego właściciela?
Zapisane
Gochaa
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 42


« Odpowiedz #8 : Wrzesień 14, 2010, 08:11:45 »

W stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom są dwa warszawskie beardedy-smartnesiątka udzielające się w dogoterapii, jeden czteroletni, drugi roczny. Poznałam je i ich państwa w niedzielę, ale niestety nie pamiętam imion - starszy chyba Smart, ale nie wiem jak oficjalnie. Państwo forumowo się nie udzielają, wystawowo też nie, bo młodszemu jądro nie zeszło.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 22, 2010, 17:04:26 »

No to wyjaśniam :-)
Starszy to brat Princessy - Smart (Cherish Haritage of Smartness), młodszy to Faithful Friend Smartness (Bounty i Olivier). Jąderko dla wyjaśnienia zeszło, nawet wcześnie, był najmniejszy i miał największe jajeczka  Duży uśmiech
ale niestety z jakiś przyczyn się cofnęło  Płacz, nie wiemy dokładnie kiedy. Bywa. Teraz ma 1 a drugie nie wiadomo gdzie. Teraz ma nie rok a niespełna 10 miesięcy  Chichot

Gosia i Paweł zdecydowanie wolą pracować z birdołkami i mały Czort (bo tak teraz się nazywa) pojechał do nich z taką właśnie, dogoterapełcią zaplanowaną przyszłością.

Trzecim Beardetem, choć bez szkolenia udzielającym się jako dogo(szczeniako)terapełta jest Lady ze Szczecina  Chichot teraz pewnie będzie(jest) przerwa, ale regularnie chodziła do przedszkola i zabawiała gromadę dzieci. To siostra Smarta.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 17:08:37 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 22, 2010, 17:05:43 »

Dziekujemy wszystkim za gratulacje,
Wygląda na to, że kynoterapia ta dla beardetow nowa dziedzina ale chyba bardzo sie do tego nadają - szczególnie te mniej żywiołowe.
Jakiś czas temu widziałem migawki z zajęć terapeutycznych w Centrum Zdrowia Dziecka i był tam beardie
Może ktoś na forum zna jego właściciela?

jeśli się nie mylę - to była Gosia i Smart. Jeśli potrzebny kontakt, mogę pomóc.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 17:09:44 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Gochaa
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 42


« Odpowiedz #11 : Wrzesień 24, 2010, 08:37:34 »

Teraz ma nie rok a niespełna 10 miesięcy  Chichot
mogło mi sie pomylić - środek festynu, głośno, byłam z psiakami schroniskowymi więc trochę rozkojarzona Mrugnięcie
Zapisane
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #12 : Styczeń 07, 2011, 17:28:29 »

zaniedbany ten wątek a przydałoby się pokazać trochę psiaki, które może nie mają osiągnięć wystawowych ale poświęcane są innym zajęciom, często uniemożliwiające im starty na ringach. Patrz dzisiejszy wątek "Dieciaki Morisa"


Spotkanie było nie tyle terapeutyczne co informacyjne o rasie i tym psim zawodzie.
Uczestnikom bardzo się podobało.

« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 19:51:56 wysłane przez my-bearded » Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #13 : Styczeń 11, 2011, 16:49:58 »

Pięknie, jesteśmy bardzo dumni z Kofiego, który nawiasem mówiąc wygląda jak brązowa wersja Deepa, piekny i mądry, cóz chcieć więcej.

PS Zdjęcia ukradłam
Zapisane
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #14 : Styczeń 11, 2011, 18:28:52 »

jak sie nie dowiemy kiedy obiecane odwiedziny to kara za kradzież bedzie straszna Złość Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krainawollusa wataha-farkas kov black-flag swiatmuzyki