Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: młodzieżowe futro  (Przeczytany 2395 razy)
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« : Listopad 25, 2010, 18:52:56 »

Chciałabym byśmy porozmawiali i wymienili swoje spostrzeżenia dotyczące młodzieżowego futra.
Greta ma rok i powiem szczerze, że mimo iż mam doświadczenie w wyczesywaniu to czasem mam wrażenie że od jakiegoś czasu czesać mogłabym ją cały czas. Nie mówię tu o wyczesaniu podszertska do zera i spokój na jakiś czas bo tak to chyba najłatwiej. Uśmiech
Czy wy też macie albo miałyście z maluchami takie przejściowe kołtunkowe kłopoty?
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 26, 2010, 08:01:23 »

Ja juz pamietam jak przez mgle, bo to bylo wieki temu Uśmiech Ale zdecydowanie wtedy wlos szybciej sie koltuni i czasami nawet co dwa dni wypadaloby czesac, zeby uniknac zbitego podszerstka (zalezy od psa). Najwazniejsze to sie nie zalamywac i pamietac, ze to minie i bedzie tylko lepiej Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 04, 2010, 19:46:05 »

Potwierdzam, że to zależy od psa. Nad Balladą siedziałam i płakałam tak gdzieś do 1,5 roku później było już tylko lepiej. Natomiast przy Jolly to zupełnie nie wiem co to młodzieżowy włos.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolodyjowskiego wiedzminlandrp watahapierwotnych polski-serwer-rpg konfederacja