Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Maluchy Balluchy !  (Przeczytany 5623 razy)
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« : Marzec 12, 2008, 22:38:22 »

Mam przyjemność zaprezentować maluszki mojej Ballu. Jak zobaczycie Ballusi bardzie w głowie zabawa niż karmienie dzieci  Mrugnięcie. Cóż to nowoczesna mamusia , nie zerygnuje z kariery  Duży uśmiech , ćwiczy dobry humor !

http://pl.youtube.com/watch?v=WdUfliIjCTU

Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 13, 2008, 05:55:12 »

Super! jeszcze nie widziałam aby karmienie maluchów było powodem do zabawy :-) a tu masz... Baluu potrafi  Duży uśmiech ona bawi się nawet własnymi dzieciakami  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

ucałowania dla wszystkich słodkich kuleczek Chichot
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #2 : Marzec 13, 2008, 10:19:44 »

hahah SŁODKIE!  Duży uśmiech Ballu jest niesamowita! a maluchy twarde! nic ich od cycuszka mamusi nie odczepi. Zabawowa dziewczyna z tej mamuśki  Mrugnięcie Oby wszystkie maleństwa przejęły radość życia po niej.
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #3 : Marzec 13, 2008, 10:30:54 »

Dla mnie był to pierwszy trening agility  Duży uśmiech
Maluchy miały "tor przeszkód" w drodze do cycka - wyminięcie pyska, łap. Dla zwycięzcy czekał super posiłek.  Duży uśmiech

Jednym słowem - Ballu potrafi.
 Chichot
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 25, 2008, 22:29:41 »

Zapraszam na kolejny film z serii "Maluchy Balluchy" !!! Duży uśmiech

http://pl.youtube.com/watch?v=vOs6d7zZuVk

Za zmontowanie tego filmu pragnę podziękować Karolinie Wołoszczyk, właścicielce uroczej suczki Border Collie "Boogie".
Dziękuję Ci Karolinko, film jest cudowny !
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 15:37:31 wysłane przez Aneta » Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 27, 2008, 08:37:59 »

Super! szczeniaki wyglądają na superkowe, szczęśliwe, zadbane, Baluu oczywiście z piłeczką.... jak Ty ją w tym rozkochałaś Anetko... nawet dzieciaki są dla niej niej ważne chyba  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 28, 2008, 13:48:12 »

To prawda , że Ballu kocha swoje piłeczki ale tak naprawdę kocha zabawę ale przecież wiesz , że własnie takiego Beardeda szukałam i Ballu spełniła wszystkie moje oczekiwania. Faktycznie zabawa jest dla niej ważniejsza ale tylko dlatego , że ona jest świadoma moje wsparcia i tego , że nad wszystkim czuwam równiez nad jej maluchami.
Właściwie to jest powiedzenie "jaki pan taki kram"  Duży uśmiech , ja również nie jestem typem matki-Polki więc bardzo dobrze rozumiem Balluu. Mrugnięcie

Jest to film gdy maluchy miały 8 tygodni. Może uda się jeszcze zrobić aktualny, również z psiego przedszkola, ponieważ pozostałe maluchy zaczną jeżdzić ze mną na zajęcia.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiegpsts eneaekstraliga2014 regteam watachawilkow black-flag