Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Peanut  (Przeczytany 9710 razy)
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« : Czerwiec 03, 2008, 11:54:42 »

Peanuta w odwiedzinach u kolegi Fado - Berneńczyka.
Dziecko moje wymyśliło sobie, że zachachmyci legowisko Fado. A co!
Oj się działo  Duży uśmiech  Oba maluchy mają silne charakterki więc oba chcą rządzić.
Jakość "komórkowa" ale mam nadzieję, że filmik odda charakter zabawy.

http://pl.youtube.com/watch?v=6ZOfm8vwIfA
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 03, 2008, 15:59:04 »

super !!! uśmiaalm się serdecznie :-) birdołek górą  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #2 : Czerwiec 03, 2008, 16:05:38 »

oj tak! birodłek mimo, iż mniejszy ustawia berna do pionu  Duży uśmiech  a raczej do poziomu bo wciąż go przewraca  Mrugnięcie Piotrek jest z niego baaardzo dumny. Wiadomo, mężczyzna Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 03, 2008, 19:03:04 »

Ja nie moge takich filmow ogladac, bo od razu mi sie chce takiego malego pluszaka... Filmik super Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 04, 2008, 09:16:06 »

BRAWO PEANUT !!! Mój malutki chłopczyk  Chichot ja również jestem z niego dumna, że taki dziarski. A już myślałam, ze to tylko dziewczyny u mnie takie waleczne.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 04, 2008, 09:18:12 »

Ja nie moge takich filmow ogladac, bo od razu mi sie chce takiego malego pluszaka... Filmik super Uśmiech

Iwonka nie ma problemu, mogę wysłać na wakacje do Ciebie jedną z dziewczynek. Niech powdycha świeżego górskiego powietrza Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 04, 2008, 12:39:33 »

He, he - dziękujemy za propozycję, ale z ciężkim sercem muszę odmówić Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #7 : Grudzień 26, 2008, 15:31:34 »

ze specjalną dedykacją dla Doroty Mrugnięcie

PEANUT ENTERTAINMENT STUDIO proudly presents:
produkcje krótkometrażowe z Bearded Collie w roli głównej.

długo oczekiwany melodramat - "Ja cię kocham a Ty masz focha"
http://www.youtube.com/watch?v=dr7aZWSheds

pełen napięcia "speed 3 - wyścig z głodem"
http://www.youtube.com/watch?v=p00AJqQTlR0

przyrodniczo-naukowy "psy pasterskie a żółwie lądowe"
http://www.youtube.com/watch?v=_PVcSBudLB8

ze względu na ograniczone możliwości czasowe związane ze zbliżającą się wizytą u rodziny Studio zmuszone jest wstrzymać wrzucanie filmów na jakiś, bliżej nieokreślony, czas.

enjoy Uśmiech

Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #8 : Grudzień 26, 2008, 20:15:14 »

Mimo, ze przybijanie żółwika jest super to i tak "foch" jest nie do pobicia.  Duży uśmiech Chichot Chichot Chichot Chichot
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #9 : Grudzień 26, 2008, 21:43:55 »

Zgadzam się z przedmówczynią Duży uśmiech Birdedy to jednak mistrzowie focha Mrugnięcie

Chciałam też nadmienić, że filmik o polowaniu na obiad jest świetnym prezentem świątecznym dla wszystkich, dla których każdy dzień to walka z birdedem-niejadkiem o spożycie posiłku  Złość

Chichot Chichot Chichot
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #10 : Grudzień 26, 2008, 22:27:11 »

Chciałam też nadmienić, że filmik o polowaniu na obiad jest świetnym prezentem świątecznym dla wszystkich, dla których każdy dzień to walka z birdedem-niejadkiem o spożycie posiłku  Złość

Fru, z okazji, mijających powoli, świąt pozwoliłam sobie nie tytułować tego filmiku w odpowiedni sposób, aczkolwiek diabelsko przyznam że przez moment miałam ochotę  Język nawet chciałam zadedykować Ci ten filmik  Duży uśmiech ale żeby nie być tak do końca wredną jędzą dodam, że trzymam kciuki aby Wasz śliczny skrawek_czarnej_nóżki zaczął elegancko wcinać papu  Buziak
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 27, 2008, 12:15:31 »

 Szok Ile prezentów  Duży uśmiech Miło, miło...
Focha jeszcze nie doświadczyłam z Pandzistą (z Viki w sumie też nie  Mrugnięcie) ale pewnie jeszcze wszystko przed nami  Niezdecydowany
Żółwik jest superrr! Ja też chcę! Jak to zrobiłaś?
M&M's żarłok? hmmm... Pandzie jeszcze daleko do tego, ale... pracujemy nad tym  Duży uśmiech
To tak na szybko... dziś mam poświąteczne porządki  Złość
Uściski i drapki  Buziak
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #12 : Grudzień 27, 2008, 13:49:35 »

Dorcia, z żółwikiem najprościej jest zrobić tak, że bierzesz smaka do ręki, pokazujesz a później zamykasz dłoń. Prędzej czy później maluch pacnie łapą - i tu polecam kliker Mrugnięcie Jak mu/jej wyklikasz parenaście-paredziesiąt takich pacnięć w dłoń z łakociem przejdź do pacania w otwartą [lub zamkniętą ale pustą dłoń] a smaki podawaj drugą. Można wprowadzić dodatkowo komendę [ja wprowadziłam między pacaniem w dłoń z łakociem a pacaniem w otwartą] Uśmiech

A jeśli chodzi o jedzenie, to nam na razie w miarę wychodzi, aczkolwiek musimy dozbrajać karmę rosołkiem lub wywarem z rapek Mrugnięcie I nie jest źle Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #13 : Grudzień 27, 2008, 15:39:21 »

a my usadziliśmy pieska na dupce a następnie delikatnie podnosiliśmy mu łapkę mówiąc 'żółwik' [zamiast standardowej 'łapy']. nie wiem jak to opisać ale podnosząc mu łapkę nie chwytaliśmy jej [nie wymuszaliśmy podniesienia na siłę] tylko tak jakby "pacaliśmy" [made by Fru Mrugnięcie] w łapkę od tyłu co automatycznie sprawiało że młody podnosił łapkę. i smak za każdym razem Uśmiech po kilku razach wystarczyło już tylko zrobić gest "żółwika" [wszyscy wiemy jaki to gest? Mrugnięcie] mówiąc "żółwik" a piesek sam wiedział o co chodzi. teraz wystarczy gest bez słowa.

ostatnio młody nauczył się przybijać pionę [tzw high five Mrugnięcie] stojąc na dwóch łapkach Mrugnięcie oto filmik [niezbyt wyraźny i bokiem... ale na razie mam tylko tyle] http://www.youtube.com/watch?v=XHroB5hTy3w
"piona" to połączenie dwóch komend: "poproś" [staje na tylnych łapkach] i "żółwik". po kilku razach sam zrozumiał o co nam chodzi i zaczął najnormalniej w świecie, po ludzku, przybijać pionę Mrugnięcie czasami jeszcze zdarzy mu się przybić dwoma łapkami, ale i tak jest przy tym mega słodziakiem Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #14 : Sierpień 20, 2010, 17:25:31 »

Dopiero obejrzałam Wasz filmik z żółwikiem- jest ekstra! Uśmiech
Zainspirowaliście mnie i postanowiłam też spróbować nauczyć tego Mufina i jestem pod wrażeniem jego inteligencji Duży uśmiech Załapał już za drugim razem, mądrala!
To może trochę bezsensowne, bo on nie zna jeszcze np. komendy zostań albo leżeć, ale żółwika już tak Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

curse-of-tiger gadaniec kici-kici pogromcymitow eforex