Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mokry spacer Amberose  (Przeczytany 3694 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« : Sierpień 31, 2010, 19:42:11 »

W ostatnia niedziele nasze stadko moglo sobie pohasac nad Sołą w Oświęcimiu. Oto krotki filmik ze spaceru, ktory powinien nosic tytul "Zmokłe Kury" Mrugnięcie http://vimeo.com/14583293
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #1 : Sierpień 31, 2010, 21:04:16 »

Kudłacze to kudlacze ale ta gwiazda Ola Uśmiech
No to może teraz ktos oglosi konkurs na beardeci filmik.
Tylko jak tu teraz namowic na udzial skoro w fotograficznym zdjęc bylo sporo ale uczestnikow w koncu niewielu
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 31, 2010, 21:48:38 »

Widzę, że było sielsko-anielsko i wesoło. Ale zbaraniałam jak zobaczyłam 2 ogolone beardedy, czyżbyś Iwonko pozbawiła Sammy jej dziewczęcego atutu   Smutny  Płacz
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #3 : Wrzesień 01, 2010, 06:43:07 »

Super- zmokłe kury rządzą  Duży uśmiech Bardzo fajna gromadka, a dziewczynki jakie już duże mi się wydają- chyba Mufin jakiś mniejszy jest, albo może przy Eklerze mi się taki wydaje. Ola oczywiście też słodka Mrugnięcie No i Grease też lubię.
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 01, 2010, 06:55:57 »

Ale zbaraniałam jak zobaczyłam 2 ogolone beardedy, czyżbyś Iwonko pozbawiła Sammy jej dziewczęcego atutu   Smutny  Płacz

Tak, ogolilam Saminke juz jakis czas temu, kiedy miala operacje (miala guza, na szczescie okazal sie niezlosliwy) i... jakos tak zostalo.

A spacerek byl baaardzo wesoly Uśmiech Cale stadko, lacznie z Ola, sie wyszalalo.

Pomysl na konkurs wideo bardzo mi sie podoba, tylko musielibysmy miec jakas supernagrode, zeby ludzi zmotywowac. Pomyslimy...
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

survivalgames wolf-time legowiskadlakota pogromcymitow gadaniec