Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bounty, Greg, Bounty, Plindza witaja się ze wszystkimi  (Przeczytany 4452 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« : Luty 07, 2008, 05:28:09 »

Witam wszystkich obecnych i przyszłych członków tej Beardeciej społeczności. Wierzę, że razem budować będziemy chlubną część wszystkiego co dotyczy Bearded Collie.

Mieszkam wraz z synem i moją beardecią częścią rodziny w Pierzyskach, w pobliżu Gniezna. Beardety zagościły u mnie w 1991 roku, i mam nadzieję, że będą ze mną do końca.

Obecnie jest ze mną Boogie - weteranka, Greg - przewodnik i ojciec stada, ojciec Princessy, która to jest młodszą częścią rodziny, jego córką i... której imię choć szlachetne ewoluowało zgodnie z jej naturą i miną do rangi.... Plindzy  Duży uśmiech
Jest oczywiście moja gwiazdeczka Bounty, mały tuliduszek, pluszowa zabawka, która kieruje mną mniej więcej ... tak jak chce  Mrugnięcie. Matka ostatnich dwóch miotów.

Mój syn ma 2 koty: 1 dachowiec Ramzes, czarny i uwielbiany przez wszystkie pokolenia szczeniąt tu się rodzących i koteczka Hathor, która brzydzi się takimi stworami jakimi są psy... brrrr, wyraźnie pokazuje obrzydzenie na fakt mozliwości kontaktu z nimi  Duży uśmiech ale jakoś wszyscy mieszkają zgodnie pod jednym niewielkim dachem wiejskiego domku...
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 07, 2008, 08:44:46 »

I my witamy liczną Smartness rodzinkę  Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #2 : Luty 13, 2008, 17:56:25 »

Witaj Małgosiu  Chichot i jeszcze raz dziękuję za wspaniałe psisko, jakim jest Dream ! Duży uśmiech
Dzięki niemu nikt się w domu nie nudzi, szczególnie ja, i nikomu nie brakuje na twarzy uśmiechu  Mrugnięcie Dreamek to prostu żywe szczeście i łobuziak, na którego nikt nie potrafi się gniewać, nawet mimo straty telefonu komórkowego  Duży uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Luty 13, 2008, 21:31:30 »

widocznie chciał do mnie zadzwonić... no cóż, musisz nauczyć go obchodzić sie delikatniej z takim urządzeniem  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech no i delikatnie wykręcać numer do mnie  Duży uśmiech a może nastaw "wybieranie głosowe"?? Mrugnięcie
Zapisane

Monika
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 101



« Odpowiedz #4 : Luty 13, 2008, 23:52:25 »

Małgosiu jesteśmy dumni , że należyny do Sartnesowej Rodzinki . Dziękujemy Tobie po raz kolejny za naszego Moriska. Jest to najlepszy przyjaciel jakigo mieliśmy zawsze się cieszy z naszego powrotu.nigdy nie ma zalu , że za poźno , zawsze serdecznie nas wita, dziękujemy Tobie , że masz tak wspaniałą Rodzinkę i możemy ja godnie reprezentowac na wystawach, i nie tylko.
Monika , Paweł, Michał, Moris i Tineczka
Zapisane

"czasami najbardziej bezlitosnym zwierzęciem bywa człowiek"
www.bearded.pl.tl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

niire moloromme anyezja brygadaszarika gom