Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dom Etny się wita  (Przeczytany 2887 razy)
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« : Luty 07, 2008, 17:00:01 »

Nieco o nas.

Nasz rodzina jest spora, wielopokoleniowa i różnorodna Mrugnięcie. W "tygodniu pracujemy i mieszkamy tuż pod Poznaniem w Luboniu, a w weekendy przenosimy się do naszej "leśnej rezydencji", czyli starego domu z k. XIX w., zagubionego wśród lasów Pszczewskiego Parku Krajobrazowego - ukochanym miejscu kocich polowań na myszy, dożych pogoni, a i dla beardie krówka do pasienia się znajdzie.
Koty są z nami od 9 lat, dogi od prawie 7, beardie od 5,5.

Część ludzka to ja - Dagmara i Maciej (zaklinacz beardetów, moja wileka pomoc w hodowli), czyli stare dobre...

Część kocia - Rufus - ogromny rudo-biały dachowiec, król domu, oraz persiaki - O'HAra i Olivier - emeryci, i nowa nadzieja, chwilowo "zjedzona" przez szczeniaczki, najsłodsza natura - Vadim.

Dogi niemieckie (moje ulubione przyznam) - Etna, nasza ukochana suczka, od której wzięła nazwę hodowla, obecnie wykastrowana "rentierka", Mufi (Anastacia z Domu Etny) - jej córka z pierwszego miotu i  Czajkowski - syn z drugiego miotu, synalek przylepa, częsty bywalec wystaw beardecich.

I na koniec ukochane birdoły mojego męża, czyli Lily (Dea-Dro Katherine) - pracuś, chodząca inteligencja, pies na niepogodę kochający wszystkich, Rafi (City of London Smartness) - przyszedł do nas od Gosi, trochę na pocieszenie, mój ulubieniec od pierwszego wzięcia na ręce, klon swojej mamy Bounty, po niej nieco dumny, o książęcych manierach, najbardziej mój beardie. I najmłodsza w rodzinie brązowa Daisy (Dream about Dżamila z Domu Etny) - nasze spełnione marzenie, bystra po mamie, z domieszką spokoju Grega, nadzieja na przyszłość...
Zapisane
Monika
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 101



« Odpowiedz #1 : Luty 14, 2008, 15:07:11 »

Witam Ciebie mój Bracie i Twoją różnorodną i wielopokoleniową Rodzinkę. Chichot Chichot Chichot
Jak Tobie zazdroszczę , że Was tak dużo do zabawy i nie tylko. Do zobaczenia w Lesznie Twój brat Moris z Pawłem
Zapisane

"czasami najbardziej bezlitosnym zwierzęciem bywa człowiek"
www.bearded.pl.tl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 14, 2008, 21:06:12 »

Oj niestety nie tylko do zabawy...

Teraz w kazdym razie Rafi ma ubaw, szczegolnie lubi bawic sie z nowa siostra Daisy Uśmiech, nawet ja wylizuje.

Do milego zobaczenia w Lesznie.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gom anyezja kwiaty fanklubklasycznychaut warszawa