Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Paweł & Moris witają  (Przeczytany 2719 razy)
Monika
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 101



« : Luty 14, 2008, 14:11:30 »

Najwyższy czas się przedstawić  Uśmiech
Nazywam się Paweł mieszkam w Zabrzu , kończę studia w Krakowie na Wydziale Prawa i Administracji. Uśmiech
Mam swojego ukochanego Moriska ( Celtic Pride of Smartness ) który w marcu skończy 2 lata
W domu rodzinnym jest jeszcze terierek szkocki Tinka 10 letnia. Jest między nimi wielka miłość obiawiająca się nie kończącymi sie pocałunkami. Zabawy w gonitwę gdzie Tina z Morisem nie ma żadnych szans z powodu swoich krótkich nóżek ale dzielnie z nim konkuruje.
Moja mama Monika pomaga mi w wychowaniu Morisa jak i sponsoruje nasze wyjazdy na Wystawy natomiast tato Michał zajmuje się kuchnią nie tylko dla nas ale przede wszystkim dla piesków.
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i do zobaczenia na Wystawach Uśmiech Duży uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane

"czasami najbardziej bezlitosnym zwierzęciem bywa człowiek"
www.bearded.pl.tl
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 14, 2008, 15:03:53 »

I my witamy szanownego kuzyna  Buziak Buziak
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 15, 2008, 08:57:56 »

Cześć  Uśmiech takiemu to dobrze... taka obstawa...  Duży uśmiech Witamy Ciebie, Monikę i Michała! no i mamy nadzieję, iż służył nam będziesz dzielnie prawniczą radą ...
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

niire asfk69 brygadaszarika warszawa kwiaty