Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magda & Frida Witają!!!!!  (Przeczytany 3340 razy)
Fiszka
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 25



« : Luty 29, 2008, 20:46:13 »

Witajcie Drodzy Klubowicze!
Dopiero od trzech miesięcy posiadam w domu małe-wielkie Birdusiowe szczęście: pięciomiesięczną Fridę z czeskiej hodowli Kiaora.
Pomyślałam, że skoro już jest w naszym domu, to może dołączę do Forum i dzięki temu dowiem się wielu ciekawych rzeczy o rasie, a także poznam innych miłośników tych psów. Mrugnięcie
A co by tu o nas napisać? Mieszkamy we Wrocławiu. Właściwie w samym centrum, więc Frida będzie miastową dziewczyną. Właściwie to już jest. Jak na razie spenetrowała najbliższą okolicę, gdzie ma wielu psich przyjaciół (jest wyjątkowo towarzyska i niekonfliktowa). Środki komunikacji miejskiej nie są jej straszne - no chyba, że przyjdzie jechać starym gruchoczącym autobusem.  Obie uwielbiamy zajęcia w psim przedszkolu, gdzie Frida poznała swoją pierwszą szczenięcą miłość (średniego pinczera o imieniu Skipy) i gdzie uczymy się posłuszeństwa. A jest czego się uczyć bo charakterna z niej bestia od samego początku Mrugnięcie Owinęła nas sobie wokół łapy już pierwszego dnia.
Psy są moją pasją od dzieciństwa pratycznie. Do tej pory miałam kundelka, ale zawsze marzyłam o rasowym psie. Wybrałam bearded collie ze względu na charakter i to co o nim piszą widać już w małej Fridzie. Ponadto chciałam razem z narzeczonym uprawiać psie sporty i bearded collie wydawał się idealny. Nie potrzebuje aż tak ekstremalnego wysiłku jak border, aby czuć się szczęśliwy, ale gdy mu się to trafi to nie narzeka na nadmiar zajęć.
Hmm... A co by tu o mnie napisać? W sumie to nie wiem. Jak mam pisać o Fridzie to przychodzi mi to bez trudu, ale o sobie już gorzej. Może z czasem jak będę korzystać z tego Forum, więcej się o mnie dowiecie po wpisach?
Wielki buziak od Fridy i uściski ode mnie!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2008, 16:46:49 wysłane przez Fiszka » Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 29, 2008, 22:39:51 »

Witaj Magdo i Frida !
Mnie zawsze zapala się lampka jak czytam o psich sportach. Pochwal się o jakim sporcie myślicie i do jakiego ośrodka szkolenia psów uczęszczacie . Mam kontak z ośrodkiem z Wrocławia więc dlatego jestem ciekawa.
Charakterne psiaki zazwyczaj dobrze sprawdzaja się w sporcie, więc chyba dobrego wyboru dokonaliście  Mrugnięcie.

Moc pozdrowień
Aneta & Ballada & Hunter
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 29, 2008, 23:07:16 »

Witamy Magdo! super że do nas dołączyłaś! pewnie się gdzieś wystawowo spotkamy, to Cię lepiej poznamy :-) oj czekamy na to spotkanko... czekamy...
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #3 : Marzec 03, 2008, 07:58:33 »

Witamy! Fajnie, ze juz sie zarejestrowalas na forum, bedzie okazja by lepiej sie poznac Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fiszka
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 25



« Odpowiedz #4 : Marzec 08, 2008, 21:21:52 »

Dzięki za gorące powitania!
Co do sportu to myślimy o agility i pasieniu, ewentualnie freesbee - ale to tylko mój narzeczony, bo ja fatalnie rzucam czymkolwiek.
Na zajęcia przedszkolne chodzimy do szkoły Dogssmile, gdzie na razie kierunkujemy się na ogólne zasady porozumiewania się psa z człowiekiem i podstawy agility (w galerii Fridy mogę zamieścić kilka zdjęć z zajęć).
Zaś co do wystaw to najprawdopodobniej debiutujemy w Opolu pod koniec kwietnia.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kwiaty fanklubklasycznychaut brygadaszarika asfk69 gl-life