Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kot i Panda  (Przeczytany 4873 razy)
DorkaWD
Gość
« : Kwiecień 08, 2009, 08:44:31 »


Kiedyś już wspominałam, że moja Babcia ma kota - Kastrka. Kocisko jest po przejściach z poprzednim psem - Viki. Viki pasją było polowanie na koty (nikt nigdy ją na żadnego kota nie szczuł!) i wszystkie koty (teraz jest tylko jeden, w szczycie były cztery) mojej babci musiały przemykać po domu w ciągłym strachu przed Viki  Z politowaniem Pomimo tego, że Viki nie ma już od jakiegoś czasu, strach przed psem pozostał.
Gdy pojawiła się w domu Panda to została potraktowana przez kota jak intruz... Prawie już straciłam nadzieje, ze kiedykolwiek będzie między nimi zgoda  Smutny Kot gdy tylko spotykał Pandę to prychał na nią i próbował atakować.
Wczoraj wieczorkiem wyszłam z Pandziszem na siu siu do ogrodu, a tam kot! Panda biegnie w stronę Kastrka, ja staram się Pandę odwołać a ona nie reaguje, tylko leci ślepo na tego kota. Już miałam przed oczami wizję jak kot wydrapuje biednej Pandzie oczy... A tu... niespodzianka  Szok
Panda radośnie podbiega do kota, dotykają się noskami i nic złego się nie dzieje Szok Tylko Panda odwraca się w moją stronę, macha radośnie ogonkiem i patrzy tymi swoimi uroczymi oczkami jakby chciała powiedzieć - "Widzisz, już go do siebie przekonałam"
Od Mariusza dowiedziałam się, że w zeszłym tygodniu zastał Pandę i kota wylegujących się razem na słoneczku  Duży uśmiech
Nie mam pojęcia jak ona tego dokonała... Takiego upartego, rozpieszczonego kota do siebie przekonała  Co? Mnie się to jeszcze nie udało  Mrugnięcie
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 08, 2009, 10:37:05 »

U mnie jest podział na: kota do gonienia - Rufus, do omijania - Ośka i Olivier i kot-kumpel - Vadim Uśmiech.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

uslugiminecraft mini-land bross- for-the-win zaburzenia