Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Midshires Bearded Collie Club / Anglia  (Przeczytany 5332 razy)
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« : Sierpień 07, 2011, 15:59:25 »

Właśnie doszły mnie dobre wieści z Anglii. Nasza Beauty - Fiary Angel Z Domu Etny na jednej z większych wystaw championatowych  Midshires Bearded Collie Club (159 beardie, 221 zgłoszeń) BEST PUPPY IN SHOW!!!

Jej hadlerem był Pan Kevin Sawka ze znanej hodowli Classical z Kanady.

Teraz już wiemy, ze polskie beardie nie są złe, możemy ruszać na podbój Anglii Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2011, 09:08:20 wysłane przez Dagmara » Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 07, 2011, 17:39:50 »

Super! Wielkie gratulacje dla wlascicieli i oczywiscie hodowcy Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 08, 2011, 09:06:15 »

Oni maja dwie klasy szczeniat - młodszą i i starszą.

Okazuje sie, ze to nie koniec dobrych wieści - już poprawiłam info. Jestem taka szcześliwa. W sumie zgłoszonych było ponad 30 szczeniąt.
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpień 08, 2011, 12:31:46 »

Gratulacje Uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Sierpień 10, 2011, 19:37:13 »

Właśnie doszły mnie dobre wieści z Anglii. Nasza Beauty - Fiary Angel Z Domu Etny na jednej z większych wystaw championatowych  Midshires Bearded Collie Club (159 beardie, 221 zgłoszeń) BEST PUPPY IN SHOW!!!
....
Teraz już wiemy, ze polskie beardie nie są złe, możemy ruszać na podbój Anglii Mrugnięcie
dopiero teraz to wiesz?  Duży uśmiech
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #5 : Sierpień 10, 2011, 20:24:36 »

Tak cos podejrzewałam, ale Beauty to jako pierwsza udowodnila Uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #6 : Sierpień 11, 2011, 05:16:07 »

a ja widziałam tego dowody wcześniej  Chichot

Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Sierpień 11, 2011, 05:45:41 »

Publicznie też gratuluję (na FB juz było i osobiście wcześniej  Chichot), to ogromny sukces i wielka radość!  Duży uśmiech każde tak wielkie osiągnięcie psiaków o naszych rodowodach to uczucie specjalne.

Daga czyżby w Anglii też były inne przepisy bo o ile pamiętam  to Beauty powinna już być w kl. mł. chyba niedługo będzie kończyła roczek?

Moniko, w każdym niemal kraju są inne przepisy, nie tylko odnośnie championatów ale i klas. W Niemczech też są inne, i w Czechach, choć to kraje jak my Europy wschodniej. Anglia od zawsze miała inne klasy i nawet inne rasy w grupach i inne grupy ras. Skandynawia ma swoje, Ameryka też.
Zawsze, wybierając się gdziekolwiek, sprawdzam co i jak, w jakiej klasie, o której godzinie itp. no i jakie wymogi ad paszporty.

Nadmienię, bo nie każdy ma biuletyn w którym było to opisane, że w Anglii zgłaszać można psy na jedną wystawę do kilku klas, w zależności od swojego wieku i osiągnięć, stąd często są podane 2 liczby zgłoszeń (wszystkich zgłoszeń do wszystkich klas i psów jako psów). 
Zasadą jest, że nie zgłasza się tam psów do klas niższych, a do wyższych, czyli jeśli ma np. 3 wygrane, to może być zgłoszony do klasy w której są psy w 3 wygranymi, lub do klasy gdzie psy mają więcej wygranych, nigdy do klasy niższej, gdzie są psy z mniejszą ilością wygranych (bo mniej więcej o to chodzi w kolejnych klasach - ilość wygranych)
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskierpgbywariat mostwanted lionoftiger kl7 catziee