Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 18.09.2011 Klubowa Psów Pasterskich Niepolskich - Łódź  (Przeczytany 20477 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 19, 2011, 15:08:09 »

Wiesz Iwono przypomina mi się wystawa w Chorzowie jak Bassi przegrał z Morisem i Twoje łzy, jak również Sopot gdzie przed samym wejściem na ring był Moris wystraszony przez Twojego męża. Więc nie pouczaj i nie komentuj o rywalizacji i urażonej ambicji.
Jest takie przysłowie ..... przygadał kocioł garnkowi......

Moniko, błagam Cię - po pierwsze, nie przypominam sobie, żebym na jakiejkolwiek wystawie płakała, po drugie, z tego co pamiętam, to w Chorzowie Basie wygrał z Morisem. A Piotrek rzeczywiście wystraszył Morisa, na pewno nie z premedytacją, po prostu nie pomyślał, że Moris tak zareaguje na jego żart (niekoniecznie udany) - pamiętam jednak, że Was za to przepraszał i swoje też już od Was za to oberwał. Nie chcę wdawać się w dalszą dyskusję na ten temat, bo to nie miejsce na tego typu rozmowy... Po prostu nie lubię pomówień...
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 19, 2011, 15:39:15 »

Wracając do zasadniczego wątku - pierwsze zdjęcie z klubówki  - mój Maciek w wersji szkockiej Mrugnięcie

Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 19, 2011, 17:54:10 »

szkoda że w tej czapeczce głos jest na tyle słaby, że daleko nie było słychać hymnu  Uśmiech ale to grająca czapeczka i wczoraj mieliście pełne prawo świętować zwycięstwo  Chichot
Zapisane

Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 21, 2011, 07:05:49 »

Daga czapeczka super Uśmiech Uśmiech Uśmiech tylko gdzie spodniczka Mrugnięcie byłby komplet a tak czuję niedosyt Chichot

Gratulacje dla wszystkich, zarówno zwycięzców jak i przegranych
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 21, 2011, 08:31:40 »

Daga czapeczka super Uśmiech Uśmiech Uśmiech tylko gdzie spodniczka Mrugnięcie byłby komplet a tak czuję niedosyt Chichot

Aga, tylko nie spódniczka, a kilt Chichot Ja juz za to kiedys oberwałam od takich jednych Mrugnięcie Mysle, ze jak tylko zawita wiosna i zrobi sie cieplej, bedziemy mogli podziwiac nogi Macieja - przeciez do takiej czapeczki aż się prosi, by zalożyć kilt Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 21, 2011, 08:57:05 »

Gratulacje dla wszystkich, zarówno zwycięzców jak i przegranych

no więc czekam, na super wieści o zakończeniu Championatu dla Gretusi, mojej najpiękniejszej hodowlanej wizytówki! tym razem była za siostrą, ale każdym kolejnym razem, może wygrać, a tymczasem i tak nie mogła zakończyć championatu, bo brak jej wymaganego czasu 6 miesięcy (co akurat udało się Merci).
Greta jest już i tak na dalszym etapie chamionatowym, bo ma przecież już za sobą półmetek do intera (PL, HR), a Mersolda jeszcze nie zaczęła Płacz. Tym bardziej, powodzenia, no i dziękuję Ci Agnieszko, bo dbasz o tę istotkę jak o najdroższy brylant :-)
Trzymam kciuki mocno, bardzo mocno i jestem pewna że championaty obu przyjdą do nas niemal jednocześnie :-) 
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 21, 2011, 15:45:44 »

Nogi mojego męża są zbyt atrakcyjne, by się afiszował Mrugnięcie)))

A powążnie to mysli nad kiltem, muszę się chyba znów do Szkocji wybrać...
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 21, 2011, 17:28:42 »

Aga, tylko nie spódniczka, a kilt Chichot Ja juz za to kiedys oberwałam od takich jednych Mrugnięcie Mysle, ze jak tylko zawita wiosna i zrobi sie cieplej, bedziemy mogli podziwiac nogi Macieja - przeciez do takiej czapeczki aż się prosi, by zalożyć kilt Mrugnięcie

ok już się poprawiam Chichot
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 21, 2011, 17:31:38 »

dziękuję Gosiu  Uśmiech a championatem na pewno się pochwalę Duży uśmiech

Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 24, 2011, 11:34:55 »

Pawel usmialam sie do lez!Co Ty za brednie wypisujesz czlowieku i po co?!!Kupiles psa dla siebie i tylko dla siebie, to ze jezdziles na wystawy to tez robiles dla siebie a nie dla hodowcy kim by on nie byl!Jezdziles jak nawiedzony twoja sprawa nikt nie kazal Ci jezdzic!Twoj wybor!Ja tez mam psa od Gosi i nigdy nie wisiala nademna zebym jezdzila i ja reklamowala!Zawsze pisze jaka jest dumna z Morisa i jak sie cieszy ze takie sukcesy odnosi!To Ty jestes niewdzieczny!Wy poprostu nie umiecie sie pogodzic z tym ze Deep Was uczciwie ogral i nie mialo to nic wspolnego z Gosia wygrywal juz nie raz wystawiany przez Dage!Gosia ma Cie po dupie calowac bo wydalas 60 000zl?!Jezeli tak podchodzisz do tematu to niepotrzebnie sie poswiecales!A wystawy to konkursy a nie zycie!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 24, 2011, 13:24:20 »

Ja nie napisalam ze zabawa tylko konkurs to po pierwsze.Niska kulture wyrazam tylko wobec bredni.Bezczelna nie jestem tylko obiektywna bo wdziecznosci po tym co napisal wobec Gosi nie wyrazil wrecz odwrotnie.A wogole rozpetaliscie klotnie z byle powodu a to swiadczy raczej o Waszej a nie mojej slabej kulturze.Po za tym Twoj syn obrazil cale forum i jego uczestnikow juz na wstepie wiec o czym tu dyskutowac!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 24, 2011, 13:39:01 »

A poza tym doskonale rozumiem ze chcielibyscie zeby Gosia odmowila swojej wieloletniej przyjaciolce pomocy w wystawianiu psa tylko dlatego ze Wy mogliscie sie poczuc zdradzeni!Ja nierozumiem jak moglaby tak postapic!To nie jest nielojalnosc wobec Was tylko akurat taka byla sytuacja w danym momencie i powinniscie to zrozumiec i tyle a nie doszukiwac sie niewiadomo czego!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 24, 2011, 13:46:32 »

Problem polega na tym ze Wy myslicie nasz hodowca pomogl konkurencji wygrac zamiast nas wspierac a Gosia myslala musze pomoc przyjaciolce w klopocie i tyle!Poza tym jestem w 100%pewna ze gdyby Moris wygral to nie bylo by tej dyskusji wogole i wystawa w  Waszej recenzji byla by wspaniala a towarzystwo niezwykle mile!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 24, 2011, 13:54:48 »

Nigdy nie dawalam ogloszen o szczenietach na alegro Szok wiec juz niewiem czy do mnie piszesz chyba wrzucilas cale forum do jednego wora!Ja pisze zawsze tylko w swoim imieniu niewiem jakie jest zdanie innych.A to ze pies dostal ocene bardzo dobra i o tym nie pisze to nie znaczy ze nie umiem przegrywac, przegrywac nie umie ten co z takich lub innych wynikow robi afery i jest obrazony na caly swiat!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 24, 2011, 13:57:09 »

Moniko powtarzam pisze tylko w swoim imieniu z wlasnego pokoju i nigdy z Beza nic wspolnego nie mialam!Ty naprawde myslisz ze ja jestem czyims przedstawicielem?!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

catziee watahacienia polskierpgbywariat lionoftiger zwiazek-ludowy