Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 18.09.2011 Klubowa Psów Pasterskich Niepolskich - Łódź  (Przeczytany 20474 razy)
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #30 : Wrzesień 25, 2011, 15:12:51 »

A teraz moje złośliwe podsumowanie Duży uśmiech . Są równi i równiejsi: ja za jedno, którekolwiek z powyższych sformułowań wyleciałbym z forum. A tutaj Admin śpi aż słychać chrapanie. Chichot
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 26, 2011, 09:45:42 »

Admin też czlowiek i ma prawo do prywatnego życia i nie bycia on-line 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Na chwilę obecną zamykam wątek, Admin po powrocie zadecyduje co zrobić dalej z tą uroczą dyskusją.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Admin
Administrator
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 36



« Odpowiedz #32 : Wrzesień 26, 2011, 19:35:40 »

A teraz moje złośliwe podsumowanie Duży uśmiech . Są równi i równiejsi: ja za jedno, którekolwiek z powyższych sformułowań wyleciałbym z forum. A tutaj Admin śpi aż słychać chrapanie. Chichot

Przepraszam my-bearded, nie ma równych i równiejszych. Tym bardziej przepraszam. Tak jak napisano, nie jestem w stanie być 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Wyjazd poza kraj od piatku do dziś uniemozliwił ostudzenie Moniki. Jak tylko dotarła do mnie informacja co sie dzieje, watek został zablokowany, i chyba nie ma sensu odblokowywać. Kazdy inny watek, ciągniety w ten sam sposób będzie likwidowany a użytkownik zbanowany bezterminowo.

Teksty są nie zwiazane z tematem watku.

Moniko, jeśli Twoje posty będa nadal prowadzone w taki sposób jak teraz i tu, zostaniesz usunięta z forum bezterminowo. Kiedyś, dość dawno była podobna sytuacja z Tobą, wtedy rowiązany był problem polubownie (posty zostały usuniete), teraz nie bedzie już takiej sytuacji. To drugie, i ostateczne ostrzeżenie. 
Zapisane
Admin
Administrator
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 36



« Odpowiedz #33 : Wrzesień 27, 2011, 08:37:05 »

Niektóre teksty musiały zostać usunięte z uwagi na ich nieprawdziwość (odniesienie - dokładnie sprawdzone), i to, że kłamliwe mogą urażać dobre imię uczestników i osób trzecich. ADMIN
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mostwanted catziee psychologia zwiazek-ludowy mixblackcity