Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Weterynarz - wielkopolska  (Przeczytany 5669 razy)
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« : Marzec 06, 2008, 14:10:06 »

Kochani,
Czy moglibyście polecić mi wypróbowanego weterynarza, z którego usług korzystacie, jesteście zadowoleni, i który zna dobrze tę rasę? Najchętniej w Poznaniu [a może udalo by się w Luboniu? bo to najbardziej po sąsiedzku Mrugnięcie]. Będę wdzięczna za Wasze opinie i propozycje.
Dzięki  Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #1 : Marzec 06, 2008, 18:42:05 »

Pan dr Kaczor w Gnieźnie.
Zapytaj Dagmary to powie Tobie więcej o tym Panu.
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #2 : Marzec 06, 2008, 19:43:33 »

A najlepiej skontaktuj się z Gosią. Kaczor opiekował się wszystkimi Smartnesiątkami.  Chichot
Zapisane
Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #3 : Marzec 06, 2008, 21:14:41 »

A najlepiej skontaktuj się z Gosią. Kaczor opiekował się wszystkimi Smartnesiątkami.  Chichot
... i opiekuje się Baflusiem :-) właśnie w niedzielę jedziemy na 3 szczepionkę, a mam do Gniezna 50 km także śmiało z Lubonia też możesz śmigać jeżeli zależy Tobie na dobrym lekarzu.
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Marzec 10, 2008, 18:51:56 »

Kochani, Kaczor to wspaniały człowiek, i dobry lekarz :-) podaję namiary - Gniezno, Zielony Rynek - szyld duży, w narożniku, widoczny. Telefon: 061 426 35 74
Przyjmuje codziennie, również w niedzielę :-)
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #5 : Marzec 12, 2008, 10:41:32 »

No i przeszkolony w beardie - w końcu "obsługuje" dwie hodowle Uśmiech
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #6 : Marzec 12, 2008, 11:04:38 »

dzięki wielkie za namiary Uśmiech
p. Dagmaro a gdzie Pani jeździ w razie "nagłego wypadku"? Bo Małgosia do Gniezna ma rzut beretem  Uśmiech
Czy w pobliżu Komornik/Lubonia/w Poznaniu jest jakiś sensowny weterynarz?
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Marzec 12, 2008, 19:19:33 »

zasze mozna polecic Rakoczego, klinika dr. Wasiatycza, ale... tam jest teraz mnostwo lekarzy wiec... skromnie polecam telefon najpierw do mnie, ja zadzwonie dalej... i wtedy bedzie bezpieczniej :-) ale tak wogole, z Komornik... to czy na Rakoczego czy do Gniezna.. chyba ten sam czas, a tu bezpieczniej. Z Daga zawsze mamy problem w Poznaniu :-( w poważnych sprawach... leopiej poswiecic 15 minut wiecej na jazde niz ryzykowac. Smutneale.. prawdziwe ..
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #8 : Marzec 13, 2008, 10:12:50 »

Wąsiatycza znam. Jeździłam do niego kiedyś z moim Yorkiem. Potem przestałam i chyba dobrze bo obecnie opinie na temat jego kliniki są FATALNE. Wiele razy na forum poznańskim przewinął się temat tej kliniki i każda opinia była negatywna. Zarzuca się im głównie to, że zrobiła się z nich fabryka zamiast kliniki. Podchodzą do zwierząt machinalnie, bez serca. Ale być może coś się już zmieniło...
Ja, Małgosiu, już teraz planuję, że będę do Ciebie dzwonić "w razie W" [i nie tylko Mrugnięcie] więc się nic nie martw Mrugnięcie hihihi  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #9 : Marzec 13, 2008, 10:50:18 »

Wg mnie Wąsiatycza szerokim łukiem, jak najszerszym. Ja zawsze praktycznie jeżdżę do Kaczora, ewentualnie szczepienia szczeniat robi mi dr Hosia z Lubonia - nie ma moze super doświadczenia, ale kocha zwierzaki i się stara. Niestety bywa tylko 3 razy w tygodniu bodaj.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #10 : Marzec 17, 2008, 21:31:32 »

... niestety... dlatego w razie wielkiego "W" - dzwonić najpierw do mnie, ja do Grzegorza... no i takim sposobem unikniesz (unikniecie) ewentualnego masowego traktowania.. Niezdecydowany Płacz

Grzegorz to w sumie fajny facet, ot, chciał i marzyła mu się klinika z prawdziwego zdarzenia.. ale... ale trudno o dobrych i uczciwych lekarzy wet... oni od razu chcą zarabiać kokosy, a jak się już poświęcą, nauczą czegokolwiek... to chcą mieć własne... korzystać z zaplecza Grzegorza - to tak, ale ponosić tego koszty - to już nie. I tu tkwi przyczyna.

Jakkolwiek, zawsze trzeba uważać...
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fanklubklasycznychaut warszawa kwiaty niire brygadaszarika