Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: szampon mocno wybielający...jak nie ACE to co????????????  (Przeczytany 6129 razy)
Beti
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 22



« : Kwiecień 04, 2011, 11:29:03 »

WITAM Wszystkich
Czy mogę prosić o sugestie i poradę "starych" beardoholików co do białej sierści i jej mycia.
A konkretnie,który z szamponów wybielających daje najlepsze efekty.
Amy ma zawsze na papie przegląd diety.
HELP  Chichot
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 04, 2011, 14:56:32 »

Prawdopodobnie ma na pysku grzyby lub bakterie, stąz zażółcenia, więc wszelkie szmpony działające w tym kierunku. Poleca, MALASEB, ew. Nizoral.

Samo wybielanie szamponami dającymi wrażenie bieli nic pewnie nie pomoga. Ja lubie 1 All System Professional.
Zapisane

Beti
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 22



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 06, 2011, 08:41:10 »

właśnie mam zamiar spróbować,All system.
do mnie "mówią" te mocno niebieskie.
ale trochę mnie zaniepokoiłaś tym grzybem(choć myśląc na trzeźwo to warunki idealne)
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 06, 2011, 16:31:23 »

Ja miałam z Gretką straszny problem z pyszczkiem był wręcz ciemno brązowy. Mimo, iz myłam ten pyszczor codziennie nie wiele to dawało. Stosowałyśmy dużo szamponów niby rewelacyjnie wybielających i ten z All systemu też i nie bardzo pomagały. Teraz mamy kolekcję  Mrugnięcie Zużywam je teraz do mycia łapek Chichot
U nas to nie było tylko przebarwienie od śliny jak sie później okazało.
Nasz wetuś dał nam preparat na grzybicę i psikałyśmy, myłyśmy i tak chyba ze dwa tygodnie. Już mi ręce opadały bo ja to niecierpliwiec jestem i najlepiej chciałabym psik raz i gotowe efekt murowany Chichot Chichot Nawet dzwoniłam do lekarza zniechęcona bo efektów zero ale dałyśmy rade te trzy tygodnie. No i zmieniłyśmy karmę ponieważ te przebarwienia też mogą być na tle alergicznym ale na tym się nie znam.
Najważniejsze że jest efekt. Ale Gretuś to ciekawskie stworzenie i pyszczor wsadza wszędzie i wszystko wącha więc często jest wilgotny a to sprzyja rozwojowi takich grzybków. Staram się by ten pyszczor wycierać by był suchy jak najczęściej Chichot
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 06, 2011, 17:50:11 »

wiele karm zawiera jako składnik drożdże browarniane, to zrodlo wit B oraz bialka, no i... stad na pyskach i lapach braz... od grzyba wlasnie z karmy.

Drozdze moga byc, tyl e ze zalezy ile ich i w jakiej postaci. Najtansze, to niestety wlasnie takie co ubia "barwic" na brazowo :-)
Zapisane

Beti
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 22



« Odpowiedz #5 : Kwiecień 07, 2011, 09:24:11 »

Dzięki WIELKIE za podpowiedzi.
Zaczynam walkę o skutkach będę inf Z politowaniem
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 07, 2011, 19:15:56 »

powodzenia i życzę wytrwałości Uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zoomia planszowanie over-the-world psychologia nii-chan