Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Buty / ochraniacze łap  (Przeczytany 6338 razy)
Maja
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 148



« : Luty 20, 2012, 18:19:21 »

Ostatnio testowane buty.


Zakupione tutaj:
http://www.husky.org.pl/produkt/?id=51

Jak dotychczas, uważam je za najlepsze rozwiązanie na zimę. Niestety, tudzież, na szczęście, zima odeszła dość nagle, toteż testy zostały przerwane przedwcześnie Mrugnięcie Jak widać na zdjęciach, użytkowanie na śniegu nie zniszczyło materiału. Strona wewnętrzna (jakby powleczona gumą), jest nieco spękana, więc gdyby się w nich pochodziło w takim stanie po wodzie, to by pewnie przepuściły wilgoć. Materiał jest gruby i gęsto tkany, więc zatrzymałby brud.
Zdecydowanie wygrywają w kategorii - stosunek ceny do jakości. Są też poprawnie skonstruowane, w sensie proporcji buta.
Na panelach, śliskiej posadzce nieco się ślizgają, pozostałe podłoża, ok.

Tyle o butach. Jeśli chodzi o kontakt z Panem Witoldem Płanetą - który odpisuje na maile, to jest różnie. Czasami odpowiada od razu, czasami trzeba czekać.

Jeśli ktoś się zdecyduje przetestować butki, to jestem bardzo ciekawa wrażeń.

Zapisane

Maja
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Grudzień 06, 2012, 11:35:59 »

Dla tych, którzy szukają naprawdę dobrych butów na zimę i nie tylko, polecam te: http://www.beardiessentials.de/Beardie-Boots---868.html Są uszyte z materiałów najlepszej jakości (który nawet pozwala łapie oddychać ;-)), są trwałe, nie przemakają i nie spadają z łap. Niemieckie beardie chodzą w nich całą zimę.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 11:36:40 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Maja
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 148



« Odpowiedz #2 : Grudzień 06, 2012, 20:48:34 »

Ivo, widziałaś ich cenę?
Zapisane

Maja
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzień 06, 2012, 21:22:17 »

Widziałam, ok. 50 zł za buta, który się nie rozpadnie za chwilę i spełnia swoje zadanie nie wydaje mi się dużo. Ile Ty zapłaciłaś za swoje?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #4 : Grudzień 07, 2012, 08:46:06 »

Te niemieckie wyglądają rewelacyjnie. Cena faktycznie powala , jak ja jeszcze przeliczę to razy 12 łap w domu to niezła kwota wychodzi  Mrugnięcie

Ale gdybym miała 1 psa to chyba bym to przemyślała.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Maja
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 148



« Odpowiedz #5 : Grudzień 07, 2012, 12:46:25 »

Widziałam, ok. 50 zł za buta, który się nie rozpadnie za chwilę i spełnia swoje zadanie nie wydaje mi się dużo. Ile Ty zapłaciłaś za swoje?
Ja za jednego płaciłam 8 zł. Przeżyły zeszłą zimę i wyglądają prawie jak nowe.
Jak dla Ciebie 54€ to niedużo, to Ci szczerze zazdroszczę.
Zapisane

Maja
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #6 : Grudzień 07, 2012, 17:57:03 »

Ja za jednego płaciłam 8 zł. Przeżyły zeszłą zimę i wyglądają prawie jak nowe.
Jak dla Ciebie 54€ to niedużo, to Ci szczerze zazdroszczę.

Nie napisałam, że mnie stać na taki komplet, tylko, że cena odpowiada jakości :-) Używaliśmy wcześniej wielu butów, głównie na wystawy, czyli sporadycznie, większość szybko się przecierała, praktycznie od razu przemakała, nie mówiąc o farbowaniu. Te nie mają powyższych wad.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Maja
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 148



« Odpowiedz #7 : Grudzień 07, 2012, 18:08:04 »

Przetestuj je w różnych warunkach, zakładaj psom tej zimy. Chętnie je oglądnę wiosną.
Wtedy będzie można porównywać z tymi za 8 zł.
Zapisane

Maja
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #8 : Grudzień 14, 2012, 11:32:07 »

Ja dostałam w prezencie buciki angielskie, wyglądają bardzo podobnie do tych niemieckich, i rzeczywiście nie spadają, tylne nieco różnią się od przednich, są wygięte bardziej w "banana" :-)

co prawda, są już nieco podniszczone, bowiem moje kudłate do przedszkola w nich chodzą a i nowe nie były, jednak... zrobiłam "mustro" i... uszyłam sama. materiał - kupiłam w lumpeksie kurtki "sztormówki" po 1 pln, i z każdej takiej kurtki wychodzi po 2 kpl. Dokupić tylko należy po ok. 20 cm gumy i tyleż samo rzepa. Bogu dzięki, mam maszynę i troszkę szyć potrafię, wiec mam tanio i wygodnie :-) to naprawdę nie jest skomplikowane, wiec jak ktoś ma odrobinę chęci i umiejętności, no i maszynę, lub tez swoją tanią krawcową, to może być rozwiązaniem.
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #9 : Grudzień 16, 2012, 11:37:13 »

Gosiu, a dałabyś radę wstawić zdjęcie tych angielskich butów? Ciekawa jestem, jak wyglądają, zwlaszcza te na tylne łapy Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangtzj zoomia psychologia over-the-world nii-chan