Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Agnieszka i Łaciate witają :)  (Przeczytany 14785 razy)
Destiny
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 23


« : Czerwiec 08, 2012, 14:45:31 »

Witam

Nazywam się Agnieszka i mieszkam z dwoma owczarkami australijskimi i suczką w typie grzywacza.Postanowiłam się zalogować i poczytać trochę o beardetach ponieważ bardzo mnie zafascynowały te,które spotkałam,min.forumową Bezę z p.Agnieszką i Zuzią(na agility).
Zapisane

Agnieszka i łaciate owczary
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 08, 2012, 15:30:03 »

Witam na forum i zapraszam do lektury
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 08, 2012, 15:53:51 »

Witam na forum, tym serdeczniej, że mnie z kolei fascynują ozziki Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Destiny
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 08, 2012, 17:04:27 »

Aneta,Iwona,miło mi Uśmiech
ciekawa jestem na ile podobne charaktery mają te nasze pastuchy?
Z Des,moją sunią miałam okazje poznać kilka beardetów w Pastuszkowie u Oli,ale było tyle wrażeń,że nie pamiętam nawet z kim wtedy rozmawiałam Zawstydzony 
Zapisane

Agnieszka i łaciate owczary
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 08, 2012, 20:09:06 »

Aneta,Iwona,miło mi Uśmiech
ciekawa jestem na ile podobne charaktery mają te nasze pastuchy?
Z Des,moją sunią miałam okazje poznać kilka beardetów w Pastuszkowie u Oli,ale było tyle wrażeń,że nie pamiętam nawet z kim wtedy rozmawiałam Zawstydzony 

Oj zasadniczo różne. Mnie bardzo podobają się australijczyki, jestem fanką koloru merle ale z charakteru wolę Beardedy  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #5 : Czerwiec 09, 2012, 08:25:22 »

Cześć!
Agnieszka, a co powiesz na wspólny spacer? (sprawdziłam w profilu, że jesteś z Warszawy) Mnie też fascynują aussie, chętnie dowiedziałabym się o nich więcej  Chichot
Zapisane
Destiny
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #6 : Czerwiec 09, 2012, 09:02:37 »

Marta,bardzo chętnie Uśmiech we wtorek będę wiedziała jaki mam grafik w pracy i dam Ci znać.Mogę podjechać na Pola M lub inne miejsce Uśmiech

Aneta,merle to i mój kolor,zwłaszcza blue Uśmiech 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 09:04:49 wysłane przez Destiny » Zapisane

Agnieszka i łaciate owczary
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #7 : Czerwiec 10, 2012, 11:37:59 »

Super  Uśmiech
Zapisane
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 10, 2012, 14:38:05 »

Ja rowniez witam na forum!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 10, 2012, 18:23:48 »

my też serdecznie witamy na forum  Uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Destiny
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #10 : Czerwiec 12, 2012, 14:05:44 »

Marta,w tym tygodniu mam wolne w czwartek i piątek.Następny tydzień poniedziałek,wtorek,piątek i sobota-ogólnie system dwa/dwa w pracy.Pisz kiedy i gdzie i z Desti się stawimy Uśmiech

Dziękuję za powitanie kobitki Uśmiech
Zapisane

Agnieszka i łaciate owczary
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 25, 2012, 12:42:48 »

Choć później, ale i ja witam  Duży uśmiech czytaj, pytaj, i sama zobacz jak sie różnią :-)

do pastuszkowa jeździ czasem Luna, będzie na obozie. Na co dzień jest z okolic Gdyni, i tam sobie pasą owieczki.
Link do info o obozie: http://www.promar.nazwa.pl/PASTUSZKOWO/pastuszkowo_agroturystyka/?23-27.07.2012 - 23-27.07.2012 Obóz pasterski z Miroslavem Kosko,77

Koło Warszawy, mieszka też moja Mi (mieszka i jest ukochaną sunią Lidki, choć oficjalnie pozostaje w hodowli), ale ta na co dzień utrzymuje w ryzach kozy i konie  Duży uśmiech - miejsce - Henrykowo koło Nowego Miasta (okolica Legionowa), jeśli masz ochotę na wycieczkę za miasto, na spacer, odezwij się a skontaktuję Was.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 12:49:03 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Destiny
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #12 : Czerwiec 27, 2012, 22:08:16 »

Małgosiu,bardzo mi miło,dziękuję Uśmiech
Chętnie kiedyś poznamy Lidkę i Mi Uśmiech

Tak sobie pomyślałam,że galerii zakładać nie będę,bo nie umiałabym wybrać tylko kilku fotek Mrugnięcie i zapraszam na mojego fb
https://www.facebook.com/aga.markiewicz.3?ref=profile
gdzie zdjęć mam całą masę Mrugnięcie

W 2009 roku odeszła moja mastinka i zdecydowałam,że kolejny pies musi być lżejszy oraz zdrowszy i tak o to pojawiła się mała,puchata i łaciata Des,która przez chwilę miała być borderem Mrugnięcie
Moje stworki to 3 letnia sunia Desti(DESTINY Gorzowska Panorama),która pokazała mi,że cała moja wiedza na temat psów i ich nauki może się przy niej schować Mrugnięcie Suczydło to kochający ludzi i cały świat stworek,który jest dość kapryśny jeśli chodzi o jedzenie i naukę.Za to jest bardzo inteligentna i jak chce to to pies ideał Mrugnięcie oraz 2 letni Castiel(Lintanorie LAPIS LAZULI) zupełne przeciwieństwo Destiśki.Uwielbia wszelkie typy aktywności.Zawsze jest gotowy do pracy Uśmiech jedyne jego wady to iż jest nieufny do ludzi i nie potrzebuje kontaktów z obcymi psami. Mieszkają ze mną jeszcze Semi - 2,5 roczna suczka w typie grzywacza,która miała być psem mojej mamy,ale z jakiegoś powodu wybrała sobie mnie  Duży uśmiech  oraz 4 koty.Semi trafiła do mnie przez przypadek w wieku 6 miesięcy.Znajoma wyciągała psy z pseudo hodowli.
Razem z łaciatymi uwielbiamy długie spacery i harce po lasach oraz bawimy się ciut w psie sporty.
Z Desti byłyśmy na kilku seminariach owieczkowych,ale moja showowa dziewczynka woli ganiać koty niż paść owce.Za to ja się bardzo wkręciłam w pasienie i pojawił się Castiel,z którym dla odmiany mamy ciągle pod górkę do owiec w tym roku Smutny  ale odbijemy to sobie nie długo Mrugnięcie
Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy bearded wpasowałby się w moje stado i dlatego postanowiłam doedukować się w tej materii  Uśmiech Chciałabym kontynuować moją przygodę z wystawami Uśmiech bo z Des miałyśmy debiut na ringu i wciągnęło mnie na tyle,że czasem się wystawiamy.Uwielbiam całe to przygotowywanie się do wystaw Mrugnięcie No i na pewno pasienie oraz sporty rekreacyjnie i wydaje mi się,że bearded byłby z nami szczęśliwy?     
Dobra nie zanudzam Mrugnięcie bo ja tak mogłabym godzinami :p
Zapisane

Agnieszka i łaciate owczary
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 28, 2012, 07:06:28 »

   
Dobra nie zanudzam Mrugnięcie bo ja tak mogłabym godzinami :p
tu nikt nie zanudza  Chichot jak kto nie chce, nie czyta  Chichot

wspaniale jest wiedzieć więcej o ludziach i psach, i z przyjemnością poczytałam o Twoim stadku. Czy Beardie u Ciebie? z tego co piszesz, pewnie tak, ale czy dałabyś radę z futerkiem?

czego oczekujesz od Beardie? czego się spodziewasz? jako od psa, domownika, poza tym, że chciałabyś z nim na wystawy zawitać i owieczki pasać? wiedząc to, pewnikiem łatwiejsza sie staje odpowiedź na Twoje pytanie  Uśmiech
Zapisane

Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #14 : Czerwiec 28, 2012, 19:16:24 »

Bardzo ciekawie opisałaś Twoje stadko! Uśmiech Fajnie będzie Cię poznać Mrugnięcie

Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy bearded wpasowałby się w moje stado

To zabawne, bo ja od jakiegoś czasu myślałam o aussie, chciałabym w przyszłości powiększyć stado Mrugnięcie I tylko waham się: drugi bearded/ aussie.
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

marootwock daxrel skyworldsv kov serwerdobrejzabawy