Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ochrona opatrunku przed zmoknięciem  (Przeczytany 2839 razy)
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« : Październik 06, 2012, 11:15:16 »

Kochani, czy ktoś z Was ma jakiś patent na ochronę opatrunku przed zmoknięciem podczas spaceru? Chodzi mi o opatrunek na łapie. Bo mi już kończą się pomysły. Zakładam rajstopy, siatki, nawet folię aluminiową, ale wszystko się przeciera w trakcie spaceru. Zaczęłam więc zakładać gumową rękawicę bo tylko ona się nie przeciera, ale też nie chroni w 100%. Kupiłam buty, ale niestety się nie sprawdziły. Zwyczajnie przemakają. Kupiłam innego buta, specjalnego na opatrunek (sprzedawali na sztuki), ale Mufin zgubił go podczas spaceru, nawet nie zauważyłam kiedy...
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 11:24:57 wysłane przez Marta » Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 06, 2012, 13:01:38 »

ja szyję buty sama, miałam materiał ze starych kurtek przeciwdeszczowych, takich grubych, żółtych najczęściej, takich gumowanych, z widocznym materiałowym wzmocnieniem. Szyję tzw szwem pościelowym, wtedy nie przeciekają, z czasem oczywiście jakaś dziurka się zrobi, ale generalnie, najlepsze.
Zapisane

Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #2 : Październik 08, 2012, 17:25:07 »

O tym nie pomyślałam, a skoro zapowiada się na kilka tygodni gojenia, to chyba rzeczywiście sama uszyję mu bucik. Dzięki!
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangtzj nii-chan swietageometria over-the-world proskills