Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dogtrekking  (Przeczytany 8639 razy)
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« : Listopad 18, 2012, 16:02:17 »

Wczoraj po długich namowach udało mi się wyciągnąć męża i syna na zawody dogtrekkingu. Impreza była super, startowaliśmy w kat. rodzinnej  na dystansie ok 10 km. Dream spisał się na medal, gorzej było z naszymi uniejętnościami korzystania z mapy. Zajęliśmy 13 miejsce na 26 zespołów. Ale najbardziej cieszę się z tego , że bardzo nam przypadły do gustu te zawody i postanowiliśmy, że w przyszłym roku będziemy startować w całym Pomorskim Pucharze. Polecam wszystkim tą formę spędzania wolnego czasu , super zabawa dla całej rodziny i psa.
Zapisane
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #1 : Listopad 18, 2012, 16:07:09 »


Zapisane
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #2 : Listopad 18, 2012, 17:31:13 »

Gratulujemy jak na pierwszy raz to dobrze wam poszło. Chichot Super, świetny pomysł na spędzenie niedzieli.  Uśmiech My od czerwca do września zaliczaliśmy szczyty Beskidu Wyspowego, co tydzień inny było super, rodzinka zadowolona a psy przeszczęśliwe. Co prawda nie był to Dogtrekking, ale bardzo tego blisko.
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #3 : Listopad 19, 2012, 08:34:51 »

Witam Cie Aguś, ale Cie dawno tu na forum nie było :-) Super pomysł rewelacja  Uśmiech ciekawa jestem czy mojej rodzince by sie podobało :-)
pomysł rewelacyjny .... a Dream ma zarąbista fryzurkę, super wygląda. Pozdrawiamy Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #4 : Listopad 19, 2012, 15:20:30 »

Super, nie bierzemy co prawda udziału w oficjalnych zawodach, ale trenujemy dość intensywnie już kilka lat. Polecam pasy z Man-Matu - mamy jej już bardzo długo, świetnie się trzymają, a wygoda jest ogromna (wolne ręce) i odciążenie dla kręgosłupa - trenowałam tak bez problemu z dogami, a Maciej nawet całą trójkę brał.
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #5 : Listopad 19, 2012, 16:15:15 »

Aga gratuluję wyniku, ta 13 to na pewno zapowiedź szczęśliwej następnej zabawy  Chichot Mieliście świetny pomysł, to na pewno była super wyprawa. Aż muszę się zorientować czy w moim województwie coś takiego organizują.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #6 : Listopad 19, 2012, 18:29:08 »

Dzięki wielkie wszystkim za gratulacje  Buziak !

" My od czerwca do września zaliczaliśmy szczyty Beskidu Wyspowego, "
Tyta tylko pozazdrościć, juz od kilku lat obiecujemy sobie wyjazd w góry, ale niestety zawsze coś innego wyskoczy  Niezdecydowany

.. a Dream ma zarąbista fryzurkę, super wygląda....
Aga-Greta , mi bardziej podobał sie długowłosy, ale niestety nie dałam rady, go utrzymać. Nasza okolica jest porosnięta milonami małych rzepów i na każdym spacerze dostawałam białej gorączki  jak Dream w nie właził. A teraz niech włazi w co chce  Duży uśmiech.

Super, nie bierzemy co prawda udziału w oficjalnych zawodach, ale trenujemy dość intensywnie już kilka lat. Polecam pasy z Man-Matu - mamy jej już bardzo długo, świetnie się trzymają, a wygoda jest ogromna (wolne ręce) i odciążenie dla kręgosłupa - trenowałam tak
bez problemu z dogami, a Maciej nawet całą trójkę brał.

Dagmara nie wyobrażam sobie biegania z trzema dogami  Szok, podziwiam, bo ja miałam problem utrzymac sie na nogach z Dreamem jak przede mną biegł mąż lub syn  Duży uśmiech

Aga gratuluję wyniku, ta 13 to na pewno zapowiedź szczęśliwej następnej zabawy  Chichot Mieliście świetny pomysł, to na pewno była super wyprawa. Aż muszę się zorientować czy w moim województwie coś takiego organizują.

Aneta,  naprawde polecam i żałuje tylko, że tak póżno zorientowałam się , że mamy w okolicy możliwość zabawy w dogtrekking. A nasze 13 miejsce to głównie dzieki Adrianowi, który poganiał nas jak tabun dzikich koni  Duży uśmiech, bo koniecznie chciał wygrać.
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #7 : Listopad 19, 2012, 21:38:29 »

My co prawda chodzimy szybko, a nie biegamy, ale pasy mają amortyzatory, więc większy ciężar idzie na psa i nie czuć tak szarpnięć. Nie był w stanie mnie na tym pociągnąć mój dog Czajkowski - a miał chłopak z 70 kg albo i więcej.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #8 : Grudzień 01, 2012, 22:55:50 »

Gratulacje Aga!

całusy dla Serduszka!  Buziak
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

moikrewni mexicotelenovelas xbustyx darmowefora szkola-gartossa